پلیر قدرتمند و رایگان Vlc Media Player

0
Vlc Media Player

پلیر قدرتمند و رایگان Vlc Media Player : اگر شما خواستار اجرای ویدئو و یا موسیقی با هر فرمتی هستید قطعا Vlc Media Player جواب شما را خواهد داد , این نرم افزار در عین ناباوری رایگان است و در بسیاری از سایت ها به عنوان بهترین پلیر انتخاب شده است همچنین مردم نیز نمره ی فوق العاده قابل قبولی به این پلیر داده اند , این پلیر نوپا که بهتر است بگوییم پلیر محبوب نوپا که با پلیرهای قدرتمندی چون km player مقایسه میشود بهترین انتخاب برای شماست , شمایی که خواهان یک پلیر قدرتمند با قابلیت اجرای فرمت های متعدد هستید .

ورژن ۲ این نرم افزار (دو گل) رابط کاربری جدیدی , دیکود سریعتر , پشتیبانی فرمت های بالاتر و قابلیت اجرای ویدئوهای Hd و Blueray را ارائه میدهد , این نرم افزار استقامت , انعطاف پذیری , کم حجمی , قدرت نمایش بالا و قدرت صدای بالا را در این ورژن همچون ورژن قبلی حفظ کرده است و چه بسا که آنها را تقویت میکند .

با این حال هنوز اهداف تجاری این محصول مشخص نیست چرا که معمولا نرم افزارهای رایگان عملکرد ضعیف تری نسبت به نرم افزارهای پولی در موضوع خودشان دارند , شاید هم هدف از این کار محبوب شدن این نرم افزار که پس از محبوبیت با پولی کردن ان فروش زیادی برای صاحبان آن انجام گیرد .

در زمانی که دیگر پلیرها فرمت های غیرمعمول رو در ازای دانلود کدک ها ارائه میدهند یا صادقانه بگویم ,  کم فروشی میکنند Vlc فرمت های بسیاری را بدون نیاز به کدک خاصی ارائه میدهد .

این نرم افزار حتی تبلیغات , ابزار جاسوسی و یا ردیابی کاربران را ندارد و شما به بهترین حالت و خیالی آسوده میتوانید از آن استفاده کنید . 

مزایا :

پشتیبانی تعداد زیادی از فرمت ها

پشتیبانی مناسب Hotkey

سهولت در استفاده

کم حجم و انعطاف پذیر

بهبود یافتن رابط در ورژن ۲

نمایش Full Hd و Blueray

فرمت های بیشتر در ورژن ۲

و …

برای دانلود نرم افزار روی لینک زیر کلی کنید : videolan

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.