مشخصات بسیار سر گرم کننده برای نکسوس هواوی افشا شد: اسنپدراگون۸۲۰ صفحه ۵.۷″ QHD و بیشتر

0
مشخصات بسیار سر گرم کننده برای هواوی نکسوس افشا شد: اسنپدراگون820 صفحه 5.7

در این مرحله، همه ی منابع مختلف بر سر یک موضوع توافق دارند که گوگل در حال آماده سازی دو دستگاه Nexus جدید میباشد که در همین سال خواهد آمد. این سوال در ذهن مبتکران مطرح میشود که آیا قرار است نکسوس بزرگتر یعنی نکسوس ۵ باز توسط ال جی ساخته شود. اما نه ! هواوی آن را خواهد ساخت.که  این موضوع به تازگی توسط یکی از کارمندان ناشناس هواوی تایید شده است.

مشخصات بسیار سر گرم کننده برای هواوی نکسوس افشا شد: اسنپدراگون۸۲۰ صفحه ۵.۷″ QHD و بیشتر

در حالی که هر دو گوشی به طور برابر برای طرفداران اندروید و گوگل جالب توجه و جذاب خواهند بود به کتمان نمیرود  این ادعا درست باشد که قراراست هواوی این دو محصول را تولید کند. واقعیت این است که هواوی تا کنون هیچگاه با گوگل بر سر چنین محصولی همکاری نداشته است.

خوب همه چیز به مقدار کمی جالب توجه تر شد ،leakster-extraordinaire Evan Blass ( با اسم مستعار evleaks ) برایمان دانه پاشیده است و به برخی از مشخصات احتمالی این دو دستگاه اشاره کرده است. به گفته ی وی هواوی نکسوس چنین مشخصاتی خواهد داشت. یک صفحه نمایش ۵.۷ اینچی  Quad HD به علاوه محصولی که در آینده خواهد آمد یعنی چیپست  Qualcomm Snapdragon 820 در زیر آن.

evleaks حتی انتظار دارد که این تلفن با بدنه فلزی تولید شود.و همچنین بر این نظر است که یک حسگر اثر انگشت نیز درآن گنجانده خواهد شد و به نظر کاملا منطقی است چون نسخه ی بعدی اندروید در نهایت با پشتیبانی بومی fingeprint میاید.Evan Blass ادعا میکند گوشی در سه ماهه ی پایانی سال ۲۰۱۵ آماده میشود. و گوگل برای راه اندازی تلفن نکسوس خود از اواخر پاییز استفاده میکند.

انتظار ها برای تلفن های نکسوس ادامه میابد . تا آنجا که به یکی محصول کوچکتر مربوط میشود. ما دیروز شایعه ای شنیدیم که ممکن است کاملا عملکرد هیولا مانندی داشته باشد.به مشخصات این شایعه یکی از این دو تلفن بزرگتر است.

هواوی نکسوس تا کنون به نظر میرسد دارای : صفحه نمایش ۵.۷ اینچی QHD / بدنه ی فلزی/ اسنپدراگون ۸۲۰ / حسگر اثر انگشت . و در سه ماهه ی پایانی سال ۲۰۱۵ پرده برداری شود.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.