تکنولوژی لیوان هوشمند یا آزمایشگاه همراه vessyl ؟

0
zoomtec.ir

تکنولوژی لیوان هوشمند یا  آزمایشگاه همراه:محققان شرکت Vessyl موفق به طراحی و ساخت لیوان هوشمند Vessyl شدند . این لیوان هوشمند که بهتر است به آن آزمایشگاه همراه بگوییم، می تواند مواد داخل لیوان را به صورت کامل آنالیز کرده ومصرف کننده اش را از آنچه می نوشد آگاه سازد. این لیوان هوشمند ۳۸۵ میلی لیتری ظاهری شبیه به لیوان های معمولی دارد ولی قابلیت های منحصر به فردی که دارد آن را تبدیل به یک آزمایشگاه همراه کرده است تا یک لیوان. به گفته جاستین لی مدیر عامل شرکت Vessly این لیوان هوشمند با سیستم پردازشی که در زیر آن نصب شده است ، با یک الگوریتم خاص به بانک اطلاعاتی از پیش تعیین شده متصل شده وبر اساس آن آنالیز خود را انجام داده و علاوه بر تشخیص نوع نوشیدنی میزان کالری ، قند ، چربی ، کافئین ، پروتئین و… آن را نیز مشخص می کند.

این لیوان هوشمند در کنار خود نمایشگری دارد که هنگام خم  کردن لیوان

 

zoomtech.ir

ظاهر شده و اطلاعات مربوطه را روی نواری به نام پرایم «Pryme» به نمایش در می آورد. درب این لیوان به صورت محکم روی آن چفت شده و در صورت برعکس گرفتن نیز چیزی از آن خارج نمی شود.پس نگران خم کردن آن برای نگاه کردن به نوار پرایم نباشید.

لیوان Vessyl به صورت wireless(بی سیم) شارژ شده و یک ساعت شارژ برای یک هفته کار کافی می باشد.

لازم به توضیح است این آزمایشگاه همراه می تواند با بلوتوث به سیستم عامل های اندروید و IOS متصل شده و اطلاعات بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار داده و یک آمار کلی از میزان مصرف کالری  و ، قند ، چربی ، کافئین ، پروتئین و… ارائه دهد. که این امر میتواند برای بیماران ،افراد چاق ویا اشخاصی که تناسب اندام برایشان مهم است  بسیار مفید باشد.

 

zoomtech.ir

بنابر اظهارات جاستین لی مدیر عامل شرکت Vessly طراحی وساخت این لیوان هوشنمد که مانند یک پرستار وظیفه شناس همیشه مراقب مصرف کننده اش هست؛ هفت سال زمان برده که از اوایل سال جدید میلادی (۲۰۱۵) وارد بازار خواهد شد.

منبع : قیزماقزوم تک

 

 

دینگ دینگ .: زنگ تفریح:.

اینم از فناوری لیوان در ایران laugh

انصافا بعضیاشونم حرفه ای کار میکنن

 

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.