فرام شدن امکان مسیریابی آفلاین در Google Maps

0

اگرچه Google Map از نظر کاربران حرف اول و آخر را در بحث مسیر یابی می زند و بسیاری از کاربران از عملکرد آن به طور کامل راضی هستند،با این وجود هنوز قابلیت های پایینی که این برنامه در حالت آفلاین ارائه می کند مورد نارضایتی کاربران قرار دارد.اما این کاستی از این پس با عرضه یک بروزرسانی برطرف خواهد شد.

using google maps offline (1)

گوگل در نظر دارد طی بیست و چهار ساعت آینده امکان جستجو و مسیریابی آفلاین را به نسخه اندرویدی اپلیکیشن مسیریاب خود اضافه کند و طی هفته های آینده این قابلیت را در اختیار کاربران iOS نیز قرار خواهد داد.
طبق ادعای گوگل در این نسخهشاهد سرعت جستجو و بارگذاری بالاتری نسبت به نسخه های پیشین خواهیم بود

using google maps offline (1)

پیش از استفاده از نقشه های آفلاین باید نقشه منطقه مورد نظرتان را در حالت آنلاین دانلود کرده باشید. با این کار، گوگل مپز هر ۱۵ روز یکبار و هر زمان که به اینترنت متصل بودید، نقشه ها را به صورت خودکار بروزرسانی می کند بنابراین می توانید از بروز بودن نقشه ها اطمینان حاصل کنید.

using google maps offline (2)

گفتنی است کار کردن در حالت آفلاین مطمئنا کارایی حالت اتصال را نخواهد داشت.از جمله تفاوت های استفاده آفلاین این است که تنها اسم مراکز به ثبت رسیده در Google Map را به همراه امتیازات و شماره تلفن آنها مشاهده می کنید و نمی توانید تصاویر و بررسی کاربران در آن نقطه را ببینید. همچنین امکان سوئیچ به نقشه های هوایی و مسیریابی پیاده یا جاده ای وجود ندارد.با این حال این آپدیت یکی از بزرگترین مشکلات Google Map را حل کرده و از این پس انتقادات کمتری را در مورد کارایی حالت آفلاین این اپلیکیشن خواهد شنید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.