ویژگی های جالب گوگل : از گوگل به عنوان تایمر استفاده کنید.

2
Google_Timer
Google_Timer

ویژگی های جالب گوگل : آیا می دانستنید که یکی از امکانات گوگل عملکرد به عنوان تایمر است؟ البته این عملکرد گوگل هم اکنون غیر فعال است گفتنی است تایمر گوگل سال گذشته معرفی شد و بخوبی قادر به ایجاد یک تایمر آنلاین برای کاربران بود تا اینکه در اواخر سال گذشته این عملکرد از سیستم موتور جستجوی گوگل حذف شد ، گویا در آینده ای نه چندان دور این عملکرد گوگل دوباره فعال خواهد شد.

Google_Timer

تنظیم موتور جستجوی گوگل به عنوان یک تایمر یک ویژگی جدید نیست این قابلیت در برخی از سایت های دیگر هم انجام میگیرد این خدمات هم اکنون در سایتی مثل  online-stopwatch.com هم انجام میگیرد. شما می توانید با مراجعه به این آدرس از خدمات تایمر این وبسایت استفاده نمایید. در ماه اوت سال گذشته این خدمات در موتور جستجوی گوگل به عنوان یکی از خدمات جالب و جذاب گوگل به شمار می رفت که هم اکنون غیر فعال است ، اما بزودی این امکانات گوگل دوباره فعال خواهد شد.

سال گذشته ناگهان این امکانات گوگل از سرویس های گوگل بدون هیچ دلیلی حذف گردید ، و این امکان از لیست جستجو های گوگل هم حذف گردید ، پس از یک هفته از این اتفاق این امکان دوباره به گوگل اضافه شد ، طبق شایعاتی که در اینترنت منتشر شد ، برخی این اعتقاد را داشتند که وبسایت بزرگ گوگل هک شده است ، و این سرویس گوگل مورد هجوم برخی از هکر ها روبرو شده است.

عملکرد این تابمر بگونه ای بود که وقتی شما جمله ای مثل ” set a timer for 5 minutes ” را جستجو می کردید موتور جستجوی گوگل شروع به شمارش می کرد این امکان باعث شگفت زدگی کاربر اینترنتی می شد ، چرا که موتور هوشمند گوگل با این جمله منظور کاربر را می فهمید و شروع به شمارش می کرد. این امکان گویا دوباره به لیست ابزار گوگل اضافه خواهد شد. ویژگی های جالب گوگل

گوگل امکانات بسیار زیادی برای کاربرانش در نظر گرفته است ، بطور مثال یکی از این ابزار ماشین حساب گوگل است شما با جستجوی ضرب ، تقسیم یا جمع چند عدد را در گوگل وارد کنید ، پاسخ را خواهید دید ، برای حل معادلات پیچیده شاید گوگل نتواند پاسخ شما بدرستی ذکر نماید ، برای اینکار زیاد نگران نباشید موتور جستجوی دیگری برای اینکار در دنیای اینترنت وجود دارد که ولفرام آلفا نام دارد این موتور می تواند پاسخ معادلات ریاضی شما را بدهد حتی نمودار مورد نیاز معادلات رو هم برای شما ترسیم خواهد کرد.

منبع : Cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. سلام دوست عزیز
    سایت خوب و با محتوایی دارید.شما میتوانید با مراجعه به سایت ما از سامانه پیامکی رایگان بهره مند بشید و ارتباط موثری با کاربران خودتون داشته باشید.

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.