عضویت در کانال تلگرام زوم تک

معرفی اپلیکیشن اندرویدی Cabinet : یکی از بهترین‌ها برای مدیریت فایل‌ها

۰

مدیریت فایل‌ها و یا file managment در اندروید در حال بهبودی است؛ اما همچنان، گرفتن کنترل ۱۰۰ درصد بر روی جایی که فایل‌ها ذخیره می‌شوند و چه فایل‌هایی ذخیره می‌شوند و به طور کلی مسائل این چنینی می‌تواند کمی خسته‌کننده باشد. اپلیکیشن‌های ثالث بسیاری برای مدیریت فایل وجود دارند، اما یکی از جدیدترین آن‌ها چشم ما را گرفت؛ Cabinet : این اَپ پر است از قابلیت‌های مختلف، همگام با طراحی متریال دیزاین اندروید و بسیار سریع.

این اپلیکیشن هنوز به شکل بتا وجود دارد اما با این حال بسیار کامل است. به عنوان یک اَپ مدیریت فایل تمام قابلیت های عادی مربوطه را داراست؛می‌توانید فایل‌ها را حذف کنید، تغییر نام دهید و یا کات و کپی کنید. همینطور امکانات جستجو و فیلتر کردن بسیار خوبی هم وجود دارد. همینطور مشابه باقی اَپ‌ها، دسترسی سریع به فرمت‌هایی مثل تصاویر و ویدئو و اسناد هم وجود دارد.

Use Cabinet to Manage Files on Your Android Deviceیکی از قابلیت‌های دیگر این اَپلیکیشن، این است که خود را به  منوی Share مربوط به اندروید اضافه می‌کند. همینطور اگر Save to.. را فعال کنید، می‌توانید هر فایلی را از وب (و یا جاهای دیگر) در مکان موردنظر خود ذخیره کنید که برای افرادی که می‌خواند بر روی اطلاعات ذخیره شده بر گوشی کنترل داشته باشند مفید است. امکان عوض کردن تم از طریق Settings هم وجود دارد. همانند بسیاری از اَپ‌های متریال دیزاین دیگر، یک دکمه‌ی دایره‌ای در سمت راست صفحه وجود دارد که برای ایجاد فولدر به کار می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.