عضویت در کانال تلگرام زوم تک

بروز رسانی فتو شاپ اکسپرس برای ویندوز فون

۰

 بروز رسانی جدید برای فوتو شاپ اکسپرس یارس ویندوز فون :   آیا می خواهید عکسهایی را که از طریق گوشی های هوشمند خود گرفتین را در ویندوز ۸.۱  گوشی با وضوح بالا ببینید؟ می توانید در فروشگاه ویندوز فون گوشی خود بروز رسانی جدید برای فوتوشاپ اکسپرس بردارید. این بروز رسانی برای فتوشاپ کنترل روی تصاویر را برایتان راحتر می کند . یکی از ویژگی های مهم در این بروز رسانی قابلیت Defog است که شبیه به سیستم مه شکن ماشین می باشد . شما می توانید با استفاده از این ویژگی  گرد و غبار و تار بودن عکس را حذف کنید.

بروز رسانی فتو شاپ اکسپرس
برای مدت زمان محدودی می توانید این بروز رسانی را به صورت رایگان با ID ای که برای  نرم افزار Adobe  خود دراختیار دارید  دریافت کنید . با دریافت بروز رسانی فتوشاپ اکسپرس شما می توانید با استفاد از قابلیت کاهش نویز و Debog  عکسهای با وضوح بهتر را در ویندوز فون ۸.۱ خود ببینید.
برنامه Freemium به شما این اجازه را می دهد تا عمل  Crop ، درست(راست کردن) ، قابلیت چرخاندن عکس و Flip را روی عکسهای خود اعمال کنید . همچنین ابزار Drop برای بروز رسانی فتوشاپ اکسپرس تعیین شده است که به راحتی می توانید با استفاده از آن رنگ قرمز چشم را که به هنگام عکاسی ایجاد شده ایت را حذف کنید. از دیگر قابلیت های این بروز رسانی فتو شاپ اکسپرس می توانی به استفاده از قابلیت روشنایی در تصاویر و ایجاده سایه و حذف آن با کلیک کردن روی یک دکمه اشاره کرد. هم چنین یک نوار لغزنده برای رفع قرار گرفتن در معرض کنتراست و از بین رفتن وضوح تصویر تعیین شده است.

بروز رسانی فتو شاپ اکسپرس
برای دانلود و نصب برنامه بر روی دستگاه خود که از سیستم عامل ویندوز فون  8.1  استفاده می کند  هیچ هزینه ای  ندارد و با داشتن یک Id به راحتی می توانید بروز رسانی فتوشاپ اکسپرس را نیز از فروشگاه ویندوز فون  برای مدت زمان تعیین شده به صورت رایگان دریافت کنید.

بروز رسانی فتو شاپ اکسپرس

منبع : فون آرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...