آپدیت ۹.۱ برای iOS عرضه شد

0
آپدیت 9.1 برای iOS عرضه شد

چند روز پیش اپل برای سیستم عامل محبوب iOS آپدیت جدیدی را ارائه نمود. در این آپدیت در کل میتوان گفت چند شکلک جدید اضافه شده است و به روز رسانی هایی در لایو فوتوز ایجاد شده است. شاید یکی از مهم ترین تغییرات ایجاد شده در این به روز رسانی برای کشور ما باشد. چرا که پیش از و در iOS 9 اینترنت ۴G با سیم کارت ایرانسل قابل اتصال نبود اما خوشبختانه اپل این مشکل را در زمانی کوتاه حل کرد و هم اکنون ایرانی هایی که از سیم کارت ایرانسل استفاده میکنند میتوانند از اینترنت ۴G بهره ببرند.

همانند iOS 9 ، این نسخه ی جدید  برای تمامی دستگاه هایی که پشتیبانی میشوند ارائه شده است . این به روز رسانی هم اکنون ارائه شده است و شما میتوانید آن را به وسیله خود دستگاه یا آیتونز آپدیت کنید تا باگ ها و مشکلات احتمالی رفع شوند.

همانطور که مشخص است، این به روز رسانی یعنی ۹.۱ تغییراتی بزرگی و انقلابی نخواهد داشت. لازم به ذکر است که با آپدیت به ورژن ۹.۱ ۱۵۰ شکلک جدید به دستگاه شما اضافه خواهد شد و البته با این آپدیت جدید iOS ، میتواند شکلک های یونیکد ۷.۰ و ۸.۰ را پشتیبانی کند.

همانطور که گفتیم، جدا از شکلک های جدید عملکرد لایو فوتوز (Live Photos) بهنیه تر شده است.به شکلی که وقتی شما مشغول عکس برداری هستنید و دستگاه خود را بالا یا پایین می برید این عملکرد به طور هوشمندانه حرکات غیر ضروری را ثبت نمیکند.

یکی دیگر از مهم ترین گزینه هایی که به ورژن جدید اضافه شده است. تنظیمات Messages یا پیام رسانی است است. که به شما اجازه میدهد در Settings و در بخش Messages نمایش تصویر مخاطبان را غیرفعال و یا فعال کنید. این به روزرسانی باگ ها را رفع کرده و امنیت دستگاه را بهبود داده است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: MacRumors

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.