loading...

امکان دانلود فیلم در یک ثانیه به کمک ۵G در انگلستان

۰

آیا می توانید تصور کنید که یک فیلم مثلا ۷۰۰ مگابایتی را با موبایل خود در یک ثانیه دانلود کنید ؟ شاید تصور این کار محال باشد با توجه به اینترنتی که در دنیا و خصوصا در کره جنوبی است این موضوع تعجب آور نیست چون طبق قولی که شرکت های مخابراتی انگلیس دادند این تکنولوژی به زودی در این کشور طراحی و اجرا می شود.

samsung5gبه لطف توافقنامه ای که نخست وزیر انگلیس “دیوید کامرون” و صدراعظم آلمان صورت گرفته است که دو کشور را به یکدیگر نزدیکتر می کند ، کامرون در یکی از نمایشگاه های تکنولوژی اروپا ، تکنولوژی جدید ۵G را به بازدیدکنندگان معرفی کرد که قرار است تحقیقات و توسعه ی این فناوری در چهار سال آینده انجام شود.

به کمک این فناوری  شرکت های خدمات دهنده تلفن همراه قرار است اینترنتی با سرعت ۱۰۰۰ برابر سریع تر از ۴G و بالاتر از سرعت ۱ گیگابیت در ثانیه را ارائه دهند. این بدین معنی است که می توان فیلمی در حدود ۶۰۰ مگابایت تا ۱.۵ گیگابایتی را در یک ثانیه دانلود کنند !!! که نشان می دهد سرعت این تکنولوژی بسیار بسیار سریع تر از اینترنت های خانگی می باشد.

طبق گفته ی نخست وزیر انگلیس این تکنولوژی قرار است از اینترنت دو کشور نیز افزایش یابد که این خود یک رقابت سرسختانه ای را بین سازندگان تلفن همراه و تبلت بوجود می آورد که قبلا نیز خبری در خصوص استفاده و طراحی این تکنولوژی در کره جنوبی در آینده ای نزدیک سال ۲۰۲۰ داده شده بود.

laptopmag


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!