تخفیفان تبلیغ

پخش زنده شبکه دو

۰

پخش زنده شبکه دو : شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی ایران که با عنوان کانال دو یا شبکه دو نیز شناخته می شود، یکی از شبکه های دولتی ایران به شمار می رود که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدیریت می شود. دفتر شبکه دو ، در میدان آرژانتین تهران در انتهای خیابان الوند است.یکی از اصلی ترین گروه های که شبکه ۲ را تشکیل می دهد ،گروه کودک و نوجوان است.

پخش زنده شبکه ۲

همانطور که اشاره کرده ایم عمده ترین فعالیت شبکه ۲ را گروه کودک و نوجوان تشکیل میدهد و بیشتر برنامه ها در این حیطه تولید می شوند. قالب برنامه های این گروه در مسابقه ها ،برنامه های عروسی ، انیمیشن ها و … است.در تابستان ۸۷ ، صدا و سیما تصمیمی مبنی بر افزایش میزان این نوع تولیدات گرفت که بر پایه تبدیل شبکه ۲ به شبکه کودک بوده است.

ولی بعد از شبکه ۲ به عنوان یکی از شبکه های تخصصی برای این گروه تبدیل نگردید و پس از آن فیلم ها و سریال های مخصوص بزرگسالان نیز از شبکه دو پخش گردید.

یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شبکه ۲ که در گروه کودک و نوجوان ، زی زی گولو بوده است.

به صورت کلی می توان گفت که شبکه ۲ دارای گروه های مختلفی می باشد که شامل گروه کودک و نوجوان، گروه مستند، گروه تأمین برنامه،گروه فیلم و سریال ،گروه اجتماعی و اقتصادی، گروه فرهنگ و تاریخ و هنر،گروه پیام‌نما، گروه معارف و گروه سیاسی می باشد.

واحد مرکزی خبرصدا و سیما نیز برخی از بخش های خبری خود را از طریق شبکه ۲ پخش می نماید که یکی از آنها اخبار ۲۰:۳۰ می باشد که هر روز به جز ایام تعطیل از شبکه ۲ پخش می گردد.

پخش زنده شبکه دو  : اگر نمی توانید به صورت مستقیم از تلویزیون به تماشای شبکه ۲ بنشینید می توانید از پخش زنده شبکه دو از طریق وب استفاده نمایید که لینک آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

پخش زنده شبکه دو : http://www.tv2.ir/html/item/3

مقالات مرتبط :

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…