نرم افزار توییتر پریسکوپ برای اندروید منتشر شد

1
نرم افزار توییتر پریسکوپ برای اندروید منتشر شد

وقتی که نرم افزار توییتر پریسکوپ ، برنامه ی استریمینگ برای ای او اس منتشر شد ، انتظار میرفت که برای اندروید هم به زودی اتفاق بیافتد. حال ، پس از گذشت چند مدت این اتفاق برای اندروید هم افتاده و در حال حاضر تویییتر پریسکوپ برای اندروید منتشر شده است.

نرم افزار توییتر پریسکوپ برای اندروید منتشر شد

نرم افزار توییتر پریسکوپ دقیقا همان کار را میکند که پیش از آن در ای او اس انجام میداد. این نرم افزار به شما اجازه میدهد  که ویدئو های آنلاین را در دستگاه اندرویدی خود مشاهده کنید.

پریسکوپ به شما اجازه میدهد که ویدئو های سرار جهان را به شکل آنلاین مشادهده کنید. این نرم افزار از رابط بسیار خوبی برخوردار است و کسانی که از تم توییتر لذت میبردند مطمعنا از قالب های این نرم افزار هم خوششان خواهد آمد چرا که در همان فضا و شکل و شمایل طراحی شده است.

این نرم افزار را میتوان در گوشی ها و تبلت های اندرویدی اجرا کرد. البته لازم به ذکر است که برای اجرای این نرم افزار به نسخه ی اندروید ۴.۴ کیت کت و یا بالاتر نیاز دارید.

شما میتوانید این نرم افزار جدید را در گوگل پلی در لینک زیر پیدا کنید. اگر به تماشای ویدئو آنلاین علاقه دارید پیشنهاد میکنیم حتما یک سر به پریسکوپ بزنید.

دانلود از گوگل پلی

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.