طراحی سایت اینتن

متن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل 2018

0
متن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل 2018
به این پست امتیاز دهید

متن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل 2018 : آقای ترامپ در تاریخ سه شنبه 25 سپتامبر (امروز) در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به سخنرانی پرداخت که در این آن رهبران جهان حضور داشتند.

پس از اینکه سخنرانی ترامپ آغاز شد او این چنین می گوید :اقتصاد ما در حال رونق گرفتن است. بازار سهام درحال بالا رفتن است. آمریکاییان اسپانیایی تبار، آسیایی تبار و آفریقایی تبار به پایین ترین میزان بیکاری رسیده اند.

ترامپ در  سخنرانی سازمان ملل چه گفت؟

ترامپ خطاب به مقامهای ایرانی می گوید: رهبران ایرانی به غارت منابع مردمی پرداخته اند تا آنها را به جیبشان بزنند و در منطقه جنگ را برپا کنند. او در آغاز این چنین می گوید که وی و دولتش در کم تر از 2 سالی که به کاخ سفید وارد شده اند دستاوردهای بسیار زیادتری از دولتهای پیشین بدست آورده اند که برخی از رهبران حاضر در سالن واکنشهای متفاوتی نسبت به این اظهار از خودشان نشان دادند این واکنش ها در حالی بود که برخی خندیدند و برخی برایش کف زدند. ترامپ پس از مشاهده این واکنشها میگوید که انتظار چنین واکنشی را نداشتم ولی اشکال ندارد.

او می گوید که ایران خیلی بد عمل کرده و هم اکنون ایالات متحده درمورد ایران “چیزهای زیادی را از جمله تحریم ها انجام میدهد”.

ترامپ این چنین می گوید: ما امنیت مرزی را تقویت نموده ایم. ارتشمان خیلی زود قدرت مند خواهد شد.ایالات متحده در مقایسه با دو سال گذشته هم قوی تر و هم امنتر و ثروتمندتر شده است.

رویکردجدیدمان در خاورمیانه تغییرات تاریخی را به وجود می آورد. در سفری که به ریاض داشتم ،برای مقابله با تامین مالی ترویسم یک مرکز جدید افتتاح گردید. امارت و عربستان و قطر برای کمک به مردم سوریه و یمن میلیاردها دلار را متعهد شده اند.

ادامه سخنرانی های رئیس جمهور امریکا

ترامپ در سخنرانی خود می گوید: دیگر موشکی شکلیک نخواهد کرد و تعدادی از سایتها برچیده شده اند.

همچنین در ادامه از جونگ اون رهبر کره شمالی تشکر می کند.

تحریمها تا هنگام خلع سلاح هسته ی در شبه جزیره کره باقی می مانند.

او پس از اینکه در مورد رهبران ایرانی صحبت کرد اینگونه سخنرانی اش را ادامه میدهد: ایالات متحده به شما نمی گوید که چطور زندگی کنید یا کار کنید و یا چگونه عبادت کنید. ما تنها از شما میخواهیم به حق حاکمیتمان احترام بگذارید.

مردم ایران در خصوص سیاست های توسعه طلبانه دولت شان هزینه های سنگینی را پرداخته نموده اند. آمریکا به دولت های که حامی تروریسم هستند اجازه نمیدهد صاحب خطرناک ترین سلاحها شوند.

خیلی از کشورهای منطقه برای تصمیمی که امریکا در خصوص خروج از برجام گرفته بود، حمایت کردند.

نماینده ایران

تصویر فوق نماینده ایران در زمان سخنرانی ترامپ است.

در سالی که توافق حاصل شد ، بودجه نظامی ایران تا چهل درصد افزایش پیدا کرد. و ایران از آن پول در جهت تقویت و نفوذ خودش در منطقه استفاده نمود. در صورتی که از سوی رژیم اسد سلاحهای شیمیایی استفاده گردد امریکا پاسخ سختی را خواهد داد.

هر راه حل در سوریه برای بحران انسانی باید یک استراتژی را شامل گردد. برای اینکه پاسخی را به رژیم های بی رحمی بدهد که امکانات مالی آن را محیا نموده اند.

رهبرهای ایرانی به دنبال نابودی و مرگ هستند / آنها احترامی به حقوق حاکمیت کشورها نمی گذارند. آن ها آشوب از خاورمیانه فراتر را می خواهند. مردم ایران ناراحت هستند که چرا رهبرهایشان میلیاردها دلار اختلاس نموده اند.

بسیاری مرا به علت خروج از برجام تحسین کردند/ توافق برجام برای رهبران ایرانی یک موهبت بادآورده بود. وی در ادامه از نفت این چنین می گوید: قصدمان این است که فروش نفت ایران را هدف قرار بدهیم. اجازه نخواهیم داد که رژیم های که مرگ بر امریکا می گویند و تهدیدهای برای اسرائیل دارند صاحب کلاهک های هسته ی باشند.

ما به صورت مجانی از بسیاری کشورها حمایت می کنیم اما آنان قیمت نفت شان را افزایش میدهند و این مورد قبول نخواهد بود و باید قیمتهایشان را پایین بیاورند.

برای رهبران ایرانی توافق هسته ی یک نعمت بادآورده بوده و بودجه نظامیشان چهل درصد افزایش داشته است. تامین مالی تروریست ها و همچنین در سوریه و یمن ایجاد رعب و وحشتها بیشتر شده است. از همه درخواست می کنیم تا ایران را منزوی کنند و از مردمان ایران حمایت نمایند که تلاش می کنند حقشان را بدست بیاورند.

تا وقتی که ایران بخواهد به راه سیاست های تهاجمی اش ادامه بدهد سیاست ما برای انروای این کشور ادامه خواهد داشت. سوسیالیسم و کمونیسم هر وقت به بوته آزمون گذشته شوند فقر و بدبختی را به دنبال خواهدداشت.

ونزوئلا هنگامی که یک کشور ثروت مند و غنی بود ولی وقتی سوسیالیسم و کمونیسم این کشور را به سوی فقر و بدبختی برد . همه ی کشورها باید در مقابل سوسیالیسم بایستند. از تمامی کشورها می خواهیم کنارمان باشند تا برای مردم ونزوئلا و مردمانش دموکراسی و آبادانی را به ارمغان بیاوریم.

متن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل 2018 : امریکا اقدام به راه اندازی یک کمپین تازه فشار اقتصادی علیه ایران راه اندازی کرده است. تحریمهای که با توافق برجام برداشته شده بود مجدد انجام می شوند و تحریم های جدیدی نیز دوباره لحاظ خواهد شد.

خنده هیات دیپلماتیک آلمان

تصویر فوق خنده هیات دیپلماتیک آلمان را نشان میدهد زمانی که ترامپ در مورد وابستگی کاملشان به روسیه در زمینه انرژی هشدار میدهد.

امارات و عربستان و قطر قول کمکهای میلیاردی را به مردم یمن داده اند. امیدوارم جنگ داخلی در درون این کشور تمام شود. شاهد زوال خون خوران داعش هستیم.

متن سخنرانی ترامپ در سازمان ملل 2018 : تحریم های جدیدی علیه ایران از پنجم نوامبر شروع می شود و فروش نفتشان را کاهش میدهیم.

رئیس جمهور ایران(حسن روحانی)

حسن روحانی قرار است حدود ساعت 21:30 به وقت تهران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی نماید.

شبکه یک، شبکه خبر، رادیو ایران سخنرانی رئیس جمهور را را مستقیم پوشش میدهند.

تنها پس از چند دقیقه پس از اظهارت ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل که ایران را مورد شدیدترین حمله های لفظی قرار داد قیمت دلار از 16500 به 17 هزار 100 تومان رسید.

احتمالا پس از سخنرانی آقای حسن روحانی نیز قیمت دلار با افزایش های روبرو شود.

مقالات مرتبط :

استیضاح ترامپ

ماشین ترامپ

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.