عضویت در کانال تلگرام زوم تک

همایش استاندارد و ایمنی جرثقیل و صنایع وابسته

۰

به اطلاع میرساند بزرگترین اجتماع تخصصی سال درحوزه استاندارد بازرسی فنی و ایمنی جرثقیل ها در محل پژوهشگاه بین المللی صنعت نفت در قالب نمایشگاه و همایش ملی مورخ ۲۵ و ۲۶ شهریور ۹۴ با مجوز نهاد ریاست جمهوری – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و حمایت سندیکای شرکت های ساختمانی ایران، سازمان نظام مهندسی و سازمان ملی استاندارد و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همچنین با حضور کلیه خانواده فعالان فروش و مصرف جرثقیل از جمله وزارت نفت و شرکت های تابعه آن و شرکت های بزرگ عمرانی همچون کیسون و ایرانیان اطلس و سایر نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین باسطح گسترده پوشش خبری ازجمله پوشش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری شانا و دیگر خبرگزاریها برگزار می گردد.

علت اصلی تشکیل این گردهمایی به حداقل رساندن حوادث ناشی از استفاده جرثقیل ها به خصوص جرثقیل های برجی – تاورکین در پروژه های ساخت و ساز و همچنین استفاه از جرثقیل های سقفی و دروازه ای در صنایع  و از طرف دیگر استفاده از جرثقیل های متحرک و ماشینی می باشد.

همچنین دراین همایش از سازمانهای نظارتی ، به خصوص سازمان نظام مهندسی ساختمان ، سازمان استاندارد ، شهرداری ، شورای شهر ، سازمان آتش نشانی دعوت به عمل آمده است .

وب سایت سمینار ایران نیز به عنوان یکی از حامیان رسانه ای همایش و گردهمایی استاندار و ایمنی جرثقیل ها  تا به امروز موفق به اطلاع رسانی همه جانبه این همایش شده است . امید است با برگزاری همچین گردهمایی و همایش هایی بتوانیم راه برای پیش برد امنیت در امر ساخت و ساز ، صنایع و… را فراهم سازیم .

تیم فن آوران آرتا تک و طراحی سایت اینتن به همراه وب سایت سمینار ایران همیشه حامی حفظ امنیت جانی ملت عزیز و گسترش فرهنگ استفاده از دستگاه های سنگین به خصوص جرثقیل ها می باشد.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به سایت tower.PHQcrane.com   مراجعه نمایند.هزینه ثبت نام به ازای دو روز ۲۰۰ هزارتومان می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.