وب سایت راهنمای گردشگری برای مسافران [رپورتاژ]

1
سایت گردشگری

در این مقاله به معرفی یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین وب سایت های مرجع اطلاعات تور و راهنمای گردشگری خواهیم پرداخت  ، این وب سایت به ارائه اطلاعات مفید در حوزه گردشگری و مکان های تفریحی در جهان می پردازد ، اگر شما هم به دنبال محلی برای مسافرت های داخلی یا خارجی دارید فکر میکنم این وب سایت محلی مناسب برای کسب اطلاعات توریستی و گردشگری باشد.

راهنمای گردشگری برای مسافران داخلی و خارجی

این وب سایت به آدرس www.agencytravel.ir می باشد. دارای بخش های مختلفی است که در ادامه  به  بررسی بخش ای مختلف این وب سایت خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

بخش معرفی تور

در این بخش تور های مختلف داخلی و خارجی بصورت دسته بندی منظم در اختیار کاربران سایت قرار گرفته است ، کاربران می توانند براحتی با انتخاب تور های داخلی یا خارجی جدیدترین تور های ارائه شده را مشاهده نمایند.

بخش معرفی رستوران ها

این بخش سایت به معرفی رستوران های مختلف در شهر های مختلف ایران و جهان می پردازد ، آشنایی با رستوران های مختلف در شهر های مختلف جهان به شما کمک می کند تا در انتخاب محل صرف غذا در شهر مورد نظر دغدغه ای نداشته باشید. سعی شده است در ابتدا رستوران های ایرانی در سطح جهان مورد بررسی قرار داده شود.

بخش معرفی هتل ها

در بخش هتل ها به معرفی هتل های ۵ ستاره ، ۳ ستاره و … پرداخته می شود و در شهر های مختلف جهان بهترین هتل ها و ارزان ترین هتل ها معرفی می گردد.

جاذبه های گردشگری

در بخش جاذبه های گردشگری جذاب ترین مراکز دیدنی از اروپا و آسیا و سایر نقاط جهان به کاربران ارائه می شود  ، این بخش از سایت مخصوص کسانی است که به دنبال محلی مناسب برای تعطیلات نوروز و تابستانی هستند.

تور های نمایشگاهی

وب سایت راهنمای گردشگری بخشی ویژه را برای ارائه تور های جذاب نمایشگاهی کرده است و کاربران می توانند تمامی تور های نمایشگاهی را در این وب سایت مشاهده نمایند.

در بخش دیگر از وب سایت راهنمای گردشگری قیمت بلیط هواپیما شهر های مختلف ارائه شده است از جمله این شهر های می توان به :

در کل وب سایت آژانس مسافرتی راهنمای گردشگری و تور محلی مناسب برای کسب اطلاعات سفری برای شما کاربران اینترنتی است .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.