اپلیکیشن Tossup ، کمک در تصمیم های گروهی

0

ماهیت اپلیکیشن Tossup

چت کردن در گروه گیج شدن و سردرگمی را نیز به همراه دارد مخصوصا وقتی که کسی دنبال جواب خود در انبوه پیامهاست . مایکروسافت امید دارد تا با اپلیکیشن جدیدش این سردرگمی را برطرف کند . اپلیکیشن Tossup به شما این امکان را میدهد تا دوستان , خانواده و یا همکاران خود را به گروه دعوت نموده و برنامه های خود را در کنار یکدیگر مرتب کنید . این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا تصمیمات راحت تر و بهتری را با اطرافیان خود بگیرید . این اپ موقتا در دسترس دیوایس های آیفونی و اندرویدی ایالات متحده و کاناداست البته موقتا . tossup  به طرز عجیبی اختلاف در بین تصمیمات را از بین میبرد . در اصل هویت اصلی این اپلیکیشن این است که شما با ارتباط ساده با اطرافیانتان و وقت گذاشتن قابل ملاحظه به تعامل با دوستان پرداخته و به سبب آن جدول برنامه هایتان را تنظیم کنید .

برنامه ریزی کار ها توسط Tossup

مایکروسافت Tossup را این گونه توصیف میکند که با برنامه ریزی قبلی فرصت های از دست رفته ی زیادی را در محل کار و محیط زندگی نداشته باشیم . این اپ به شما کمک میکند تا تصمیمات و برنامه ریزی هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید و آنها به آن امتیاز داده و انتخاب های دیگری را به شما پیشنهاد کنند . خیلی از افراد لذت انتخاب تصمیم و برنامه ریزی درست با مشورت کردن از دیگران را چشیده اند و میدانند که چه قدر به نفعشان است . همچنین آنها دیگر نیازی ندارند تا با سر زدن به سایت های متعدد این حوزه و ایمیل زدن به آنها و از همه بدتر منتظر ماندن برای جواب دادن زمان زیادی را سپری کنند . شما با این نرم افزار قادر خواهید بود حتی یک اتفاق را از پیش تنظیم کنید . مثلا رستوران و ساعت رفتن به آن را در گروه اعلام کنید و اطرافیانی که در گروه هستند درباره ی آن نظرهایشان را داده و شما را حتی منصرف کنند . همچنین اگر برای رسیدن به جوابتان عجبه دارید میتوانید با اضافه کردن ساعت به زیر تصمیمتان به مردم بفهمانید که جواب زود میخواهید .

رضایت از اپلیکیشن در بین کاربران

بیشتر پذیرندگان برای تست این اپلیکیشن از دانشگاه سیاتل و دانشگاه سانتاکلارا از کالیفرنیا بودند . به خوبی کارکنان مایکروسافت آنها نیز دوستان و خانواده ی خود را به گروه دعوت کرده نظرشان را دادند . سازندگان این اپ سعی کرده اند نظرات داده شده را در اپلیکیشن بگنجانند برای مثال ساخت نشان دهنده ی تقویم و چیننده ی روزها . یکی از دانشجویان گفت که قسمت مورد علاقه ی من همین سفارشی سازی است . برای مثال اپلیکیشن این اجازه را به شما میدهد که عکس خودتان را آپلود کرده و سوالات خود را بپرسید او میگوید که تیمش همه روزه از این اپ استفاده میکنند .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.