جدول ده گوشی برتر این هفته-۳

0

در این هفته گوشی های سری J گلکسی سامسونگ غوغایی به پاکرده اند و این بدان معنی است که این گوشی ها بیشترین تمایلات را در این هفته داشته اند و در رتبه اول تا سوم جدول قرار گرفته اند.

البته این خیلی تعجب آور نیست چرا که گلکسی J7 در هفته گذشته نیز در رتبه اول بود و گوشی گلکسی J5 نیز هفته گذشته در همین رتبه دوم قرار داشت. گلکسی J2  نیز تا چند هفته پیش در بالای جدول بود و فقط هفته گذشته با یک سقوط ناگهانی به رتبه نهم رفته بود ولی این هفته دوباره به بالای جدول و رتبه سوم بازگشته.

سامسونگ گلکسی گرند پرایم نیز همچنان در حال بالا رفتن است و در حالی که از رتبه نهم به رتبه پنجم رسیده بود در این هفته در رتبه چهارم قرار گرفته. برخی از اهالی شمال آمریکا نظرات خوبی نسبت به این گوشی داده اند با این حال چون مدل آن قدیمی است ما بعید می دانیم که همچنان در محبوبیت باقی بماند.

در رتبه بعدی سامسونگ گلکسی نوت ۵ قرار گرفته که دراین مدت در جدول مدام در حال نوسان بوده است. بعد از آن موتورولا موتو جی قرار گرفته که نسبت به هفته گذشته دو پله صعود داشته وشاید به خاطر گرفت آپدیت اندروید ۶ باشد.

در رتبه هفتم اپل آیفون ۶ اس قرار گرفته که نسبت به هفته گذشته یک پله پایین تر آمده، اما بازهم نسبت به نسل پلاس آن که در جمع بیست گوشی برتر هم قرار نگرفته جایگاه خوبی دارد.

گوشی سونی اکسپریا Z5 نیز که در هفته گذشته در بین سه رتبه اول بود این هفته در رتبه نهم جای گرفته.

رتبه اول: سامسونگ گلکسی J7

رتبه دم: سامسونگ گلکسی J5

رتبه سوم: سامسونگ گلکسی J2

رتبه چهارم: سامسونگ گلکسی گرند پرایم

رتبه پنجم: سامسونگ گلکسی نوت ۵

رتبه ششم: موتورولا موتو جی

رتبه هفتم: اپل آیفون ۶ اس

رتبه هشتم: شیائومی ردمی نوت ۲

رتبه نهم: سونی اکسپریا Z5

رتبه دهم: سامسونگ گلکسی اس ۶

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.