۵ بازی برتر پازل برای IOS

0
5 بازی برتر پازل برای IOS

پازل از بهترین سر گرمی هایی است که تمام افراد در تمامی سن ها آن را بازی میکنند. چه ساده چه حرفه ای این سرگرمی جدا از پر کردن وقت ، فکر شما را به چالش میکشد و همانطور که میدانید هر چقدر فکر شما بیشتر فعالیت کند باعث قویتر شدن و بالا رفتن کارایی آن میشود.

۵ بازی برتر پازل برای IOS

پازل ها دیگر از حالت کاغذی و مقوایی که قبلا وجود داشته اند درآمده اند. هر چند هنوز کسانی هستند که آن را ترجیح میدهند . اما به هر حال اکثر افراد پازل های مختلف را در تلفن هوشمند و یا تبلت خود انجام میدهند و ساعت ها وقت خود را برای این کار صرف میکنند.

وقتی که پازل ها بر روی پلتفرم تلفن های هوشمند قرار گرفتند ، شکل و شمایل آنها هم تغییر کرد و رنگ بوی جدید به خود گرفتند. که ما عاشق این تنوع در بازی ها هستیم ،به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم بهترین پازل هایی که به تازگی برای آی فون و آیپد منتشر شده اند را به شما معرفی کنیم.

شما میتوانید ببینید که این بازی ها عموما در دسته پازل قرار میگیرند اما آنها بسیار متفات و سرگرم کننده تر از پازل های قدیمی هستند و با گیم پلی بسیار متفاوتی میایند. آنها همچنین سبک و گرافیک کاملا متفاوتی را دنبال میکنند و به همین دلیل بسیار به یاد ماندنی هستند. شما میتوانید در لیست ۵ بازی زیر، بازی مورد علاقه خود را دریافت کنید.

Prune

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۳.۹۹ دلار

دانلود برای iOS

Divide by Sheep

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای iOS

The Mesh

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۱.۹۹ دلار

دانلود برای iOS

Furdemption

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای iOS

har-mo-ny 3

5 بازی برتر پازل برای IOSقیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای iOS

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.