ده گوشی برتر این هفته

0
ده گوشی برتر 2015

در این هفته تغییرات زیادی در جدول ده گوشی برتر مشاهده می شود.  گوشی موتورولا موتو ایکس در دومین هفته مشارکت خود به صدر جدول آمده. این گوشی هفته پیش در رتبه چهارم وارد شد و خیلی سریع بر اپل و سامسونگ پیشی گرفت.

گوشی سامسونگ گلکسی j7 که به طور منظم در جدول حضور دارد و معمولا در وسط آن قرار می گیرد، این هفته صعود کرده و در رتبه دوم جای گرفته است. گلکسی نوت ۵ پس از آن که در هفته گذشته از رتبه دوم به رتبه سوم سکو سقوط کرد، این هفته نیز همچنان بدون تغییر در رتبه سوم قرار دارد.

پایین جدول همگی توسط گوشی های سامسونگ، اپل و موتورولا اشغال شده. گلکسی j5 و گرند پرایم در رتبه چهارم و پنجم قرار گرفته اند. به دنبال آن گوی جدید اپل یعنی آیفون ۶ اس در رتبه ششم جای گرفته و پس از آن موتو جی و گلکسی A8.

سامسونگ گلکسی s6 در حال حاضر از این که در جمع ده گوشی برتر قرار گرفته، مسرور است و در این چند هفته بین رتبه نهم و دهم جا به جا شده. این هفته در رتبه نهم قرا گرفته است. آیفون ۶ ، مدل قبلی گوشی اپل نیز در رتبه دهم جای گرفته و بدین گونه لیست ده گوشی برتر خاتمه می یابد.

رتبه اول: موتورولا موتو ایکس پلی – در رتبه چهارم بوده

رتبه دوم:سامسونگ گلکسی j7 – در رتبه پنجم قرار داشته

رتبه سوم: سامسونگ گلکسی نوت ۵- در همین رتبه بوده

رتبه چهارم:سامسونگ گلکسی j5 – در رتبه ششم بوده

رتبه پنجم: سامسونگ گلکسی گرند پرایم- در رتبه نهم بوده

رتبه ششم: اپل آیفون ۶ اس- در رتبه اول بوده

رتبه هفتم: موتورولا موتو جی- در همین رتبه قرار داشته

رتبه هشتم:سامسونگ گلکسی A8- تازه وارد جدول شده

رتبه نهم: سامسونگ گلکسی s6- در رتبه دهم بوده

رتبه دهم:اپل آیفون ۶- تازه وارد جدول شده

منبع: gsmarena 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.