این شرکت چینی کارمندان دارای آیفون ۷ خود را اخراج می نماید!

0

زمانی گوشی های سری آیفون ساخت اپل برای خود نام و نشان خاصی داشت و گوشی هایی با لوگو سیب گاز زده در دست کمتر کسی دیده می شد.اکنون اگرچه کاربران زیادی در سراسر جهان از آیفون استفاده می کنند، اما همچنان با معرفی محصولی جدید از این سری توسط اپل، تا مدت ها کاربران به فخرفروشی برای داشتن مدل جدید و گران قیمت اپل می پردازند.
اما اگر شما و یا هر فرد دیگری کارمند شرکت چینی Nanyang Yongkang Medicine هستید، بهتر است فخر فروشی را کنار گذاشته و هرگز با آیفون ۷ پلاس و یا ایفون ۷ در محل کار حاظر نشده و از محصولات برندهای محبوب داخلی همچون هوآوی و لنوو بهره ببرید، چون به قیمت از دست دادن کارتان تمام خواهد شد!

iphone7از قرار معلوم شرکت یاد شده بصورت بسیار محترمانه این قانون را قید کرده که هرگز هیچ کارمندی نباید در محل کار با آیفون  دیده شود، در غیر اینصورت این رفتار به منزله مهر تایید بر روی فرم اخراج خواهد بود.بد نیست بدانید که مدیر این شرکت هیچ خصومت شخصی با اپل ندارد، بلکه معتقد است که کارمندان زحمت کش نباید زمان و پول با ارزش خود را برای خرید گوشی های گران قیمت صرف کنند، بلکه نهادهای مهمتری همچون خانواده وجود دارند که مبلغ معینی برای خرج نمودن در آن ها نمیتوان تعیین کرد.

شاید از شنیدن این خبر متعجب شوید که آیفون ۷ به قیمت ۸۰۰ دلار و آیفون ۷ پلاس به قیمت ۹۶۰ دلار در کشور چین به فروش می رسند.در چنین وضعیتی وقتی که یک کارمند جزء در یک بیمارستان با صرف هزینه ۳ ماه تمام حقوق شبانه روزی کارکرد خود یک ایفون ۷ خریداری نمود، مدیر عامل شرکت Nanyang Yongkang Medicine احساس مسئولیت کرده و خواسته تا پیش از انجام چنین حماقتی توسط یکی از کارمندان خود، از آن جلوگیری نماید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.