نسل دوم نکسوس ۷ با اندروید ۵.۱.۱ آپدیت شد، تا مشکل Stagefright بر طرف شود

0
نسل دوم نکسوس 7 با اندروید 5.1.1 آپدیت شد، تا مشکل Stagefright بر طرف شود

نسل دوم تبلت های نکسوس ۷ توسط ورایزون به اندروید ۵.۱.۱ آپدیت شده اند. در همین زمان، آپدیت OTA شامل پچی برای محافظت گوشی در برابر Stagefright می شود. Stagefright از پیام های MMS استفاده می کند و کنترل یک سری قابلیت روی گوشی را در اختیار می گیرد.
در اصل، مشخص شده بود که ۹۵ درصد از دستگاه های اندرویدی در برابر این مشکل آسیب پذیر هستند. اخیرا آپدیت هایی که در برنامه ها اعمال شده است، این میزان را کاهش داده است. با این حال هنوز راه زیادی تا ریشه کن کردن این مشکل باقی مانده است.
بر اساس لیست تغییرات ورایزون برای این تبلت ایسوس، دومین نسل تبلت های نکسوس ۷ اپدیتی با طراحی خاصی برای کار با اندوروید آبنباتی که شامل انیمیشن روان، سایه ها و امواج هم زمان، رنگ های سر زنده و سنجش نور می شود، وارد این دستگاه ها خواهد شد. ذخیره ی باتری به شما اجازه می دهد که با خاموش کردن قابلیت های خاصی از تبلتتان استفاده کنید یا استفاده ی آن ها را کاهش دهید. هم چنین می توانید بر اساس میزان باتری موجود، زمان روشن شدن این حالت را انتخاب کنید. و بر اساس گزارش بیگ رد، گزینه ی ” نمایشگر همیشه روشن باشد ” نیز عمر باتری را افزایش می دهد.
تغییراتی دیگری که در این آپدیت اعمال شده است، شامل ساپورت استفاده ی چند کاربر از دستگاه و امکان قفل کردن برنامه می شود. این قابلیت به طور موقت از دریافت اعلانات جلو گیری می کند تا بتواند روی یک کار تمرکز داشته باشد. ” بزن و برو ” به شما اجازه می دهد که محتویات نسل دوم نکسوس ۷ خود را از طریق NFC فقط با یک کلیک بر روی صفحه به دستگاه اندرویدی دیگری منتقل کنید. و همچنین این آپدیت به شما اجازه ی استفاده از سرویس XLTE ورایزون را می دهد.
مطمئن شوید که هنگام دانلود و نصب این آپدیت از وای فای استفاده می کنید. همچنین گوشی شما باید حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد. از آن جایی که این آپدیت از طریق OTA منتشر می شود ممکن است تا چند روز به دست کاربران نسل دوم نکسوس ۷ نرسد. صبر داشته باشید، به زودی این آپدیت برای تمام دستگاه ها ارسال خواهد شد. در ضمن، در نظر داشته باشید که نام این ورژن LMY48L است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.