گرفتن سلفی با مار و حادثه مرگ بار !

0
The Salafists with snakes and deadly accident!

ما میدانیم که شور و شوق سلفی دیگر از دست رفته است. اما با این حال به این منظور وسیله ای به نام چوب سلفی یا بازوی اختراع شد و بعد از آن هم گوشی ها به دوربین های ۱۳ مگاپیکسلی در جلو مجهز شدند و البته فلش های رو به جلو هم برای آن ها تعبیه شده بود . از قضا یکی از مواد تشکیل دهنده ی یک عکس به یاد ماندنی پیدا کردن چیزی یا کسی که شما آن را به تصویر خواهید کشید میباشد .

گرفتن سلفی با مار و حادثه مرگ بار !

به نظر میرسد که حیوانات انتخاب محبوبی باشد . نه هر حیوانی که شما تصور کنید. اما تصور کنید شما بخواهید با یک مار زنگی سلفی بگیرید. مطمعنا شما حاضر به انجام چنین کاری نیست. البته شاید هم باشید ! به هر حال افرادی مانند  Todd Fassler وجود دارند که حاضر به انجام چنین کار افراطی برای ثبت سلفی هستند.

گرفتن سلفی با مار و حادثه مرگ بار !Fasslerیک سال پیش یک مار زنگی را در میان بوته ها پیدا کرده کرده و بود و ظاهرا تصمیم گرفت که آن را مانند یک حیوان خانگی نگه دارد. یک روز ، مثل هر روز عادی ،Fassler تصمیم گرفت که با حیوان خانگی خود سلفی بگیرد. با این کار مار با تمام احترام و حسن نیت سم خود را در بدن او تزریق میکند. او را با عجله به بیمارستان منطقه بردند و پزشکان مجبور شدند برای درمان او از تمام ذخیره ضد سم خود برای Fassler استفاده کنند.

گرفتن سلفی با مار و حادثه مرگ بار !اخیرا Fassler مار را به طبیعت باز گردانده است. در حالی که او ممکن است خاطره گرفتن سلفی را به یاد داشته باشد. این کار وی ۱۵۳,۱۶۱ برایش خرج برداشت . او برای پنج روز در بیمارستان بستری شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.