طراحی سایت اینتن

رابطه کهیر و سرطان

0
رابطه کهیر و سرطان
به این پست امتیاز دهید

رابطه کهیر و سرطان : کهیر جز مشکلات آزار دهنده ی است که می تواند برای هر کسی ایجاد شود و در بیشتر موارد برای کهیر ، علتی مشخص عنوان نمی شود ،در تعریفی دیگری می توان کهیر را یک عارضه پوستی دانست که نشان میدهد بدن به یک ماده حساسیت زا ، واکنش نشان داده است.برای درمان کهیر روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

درمان کهیر

1) از عوامل حساسیت زا دوری کنید: یکی از بهترین گزینه های که می تواند به شما کمک کند دوری از مواردی است که سبب ایجاد حساسیت در بدن شما می شود.

2)از درمان های موضعی استفاده نمایید: برای حل مشکل کهیر می توانید به سراغ درمان پوستی علائم کهیر بروید.یکی از این درمان ها خنک نگه داشتن پوست است همچنین می توانید از ترکیب شیر و جو دو سر در حمام استفاده نمایید یا جوش شیرین را برای درمان کهیر فراموش نکنید.

البته گاهی توصیه می شود که از آناناس برای قسمت های استفاده کنید که دچار کهیر شده اند به گونه ی که آناناس را روی قسمت های دارای کهیر بگذارید.

3)از ترکیبات خوراکی: جالب است بدانید بسیاری از فرآورده های گیاهی و گیاهان خاصیت ضد حساسیتی دارند و می توانند سبب کاهش علائم حساسیت شوند.برای این منظور از ترکیباتی استفاده کنید که کوئرستین  داشته اند.

4)کاهش استرس و بهره گیری از تکنیک های تنفس : یکی از بهترین درمان ها می تواند دور کردن استرس و حفظ کردن آرامش در چنین شرایطی باشد.البته می توانید به خودتان جملات مثبت بگویید تا این تنش ها از شما دور شوند.

کهیر و سرطان ارتباطی دارد؟

رابطه کهیر و سرطان : اگر دچار کهیر هستید اصلا جایی نگرانی نیست چون کهیرها بی ضرر هستند و معمولا از آنها علائمی به جای نمی ماند و تقریبا کمتر از دو هفته به طول می انجامند ولی کهیرهای مزمن زیاد از دو هفته زمان خواهند برد و گاهی حتی تا ماه ها و سال ها همراهتان هستند. لازم است بدانید اگر دچار کهیر شده اید و از روش های مختلف استفاده کرده اید ولی درمان نشده اید سریعا به پزشک مراجعه نمایید تا او علت دقیق را ارزیابی کند و درمان را شروع نماید.

آیا مقاله رابطه کهیر و سرطان برای شما مفید بود ؟

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.