عضویت در کانال تلگرام زوم تک

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد.

۰

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ال جی این شرکت طولانی‌ترین صف عکس سلفی در یک مکان را از آن خود کرد ، براساس این خبر بیش از ۲۵۰۰ نفر در شهر مکزیکوسیتی در یک مکان جمع شده و تصاویر سلفی با پرچمدار جدید ال جی گرفتند . گوشی جدید ال جی یعنی ال جی جی ۴ در این ثبت رکورد نقش کلیدی را ایفا کرد.

رکورد ال جی برای طولانی ترین صف عکس سلفی در مکزیکوسیتی

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد. زوم تک

این رکورد با حضور بیش از ۲۵۰۰ نفر برای ثبت عکس سلفی در نزدیکی قلعه تاریخی چاپولتوپک در مکزیکوسیتی انجام گرفت . در ثبت این رکورد جی ۴ در این دو ساعت توانست در مجموعه ۷۴۶ عکس سلفی گروهی و انفرادی را ثبت نماید ، این در حالی است که در ماه گذشته تعداد عکس گرفته شده انفرادی و گروهی ۵۳۱ بود ، جی ۴ با گرفتن این تعداد عکس سلفی توانست این رکورد را بشکند.

نظر نماینده گینس در این رویداد سلفی

این رکورد توسط الکس انگرت نماینده سازمان رکورد جهانی گینس ثبت گردید وی درباره این رویداد اعلام کرد ، حضور ۲۵۰۰ نفر در محل برگزاری این رویداد و گرفتن ۷۴۶ عکس سلفی بسیار شگفت آور بود ، چرا که این رکورد با بیش از ۲۰۰ نفر اختلاف نسبت به رکورد قبلی ثبت گردید.

رکورد ال جی برای طولانی‌ترین صف سلفی دنیا ثبت کرد. زوم تک

این رویداد جالب تکنولوژیکی با مسئولیت دنیل آگوئیلار نماینده ال جی در این رویداد انجام گرفت وی در مورد این رویداد جالب گفت :  "با  توجه به نرخ هر عکس سلفی در زمان  10 ثانیه ، که نیازی به شارژ مجدد یا تعویض باطری در G4 وجود نداشت این رکورد امکان پذیر شد . در این رویداد پس از گرفتن ۷۴۶ تصویر سلفی هنوز شارژ G4 تمام نشده بود ، اما افراد شرکت کننده در این رویداد تمام شد. "

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.