طراحی سایت اینتن

قیمت طرح ترافیک

0 رجبی
قیمت طرح ترافیک
به این پست امتیاز دهید

قیمت طرح ترافیک : با توجه به فرمولی که شورای شهر  برای محاسبه عوارض آن را تصویب نموده است ، میزان هزینه به صورت روزانه برای رفت و آمد خودروهای بنزینی در محدوده طرح ترافیک، مرتبط با خودروهای است که معاینه فنی برتر داشته است و در دوره زمانی غیرپیک به محدوده وارد شده و از آن خارج می گردند و همچنین عوارض شان را پیش از ورود پرداخت می کنند که برابر با ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان می باشد. حتما مقاله خرید طرح ترافیک با اس ام اس را هم بخوانید.

هزینه طرح ترافیک

بیشتری پرداختی عوارض به خودروهای مربوط می شود که دارای گواهی معاینه فنی برتر نیستند و در زمان ورودشان به محدوده به اقدام به پرداخت عوارض روزانه شان می نمایند به بیانی ساده تر به صورت پیش پرداخت نخواهد بود و همچنین تردد آن ها در محدوده مرکزی شهر در ساعتهای پیک ترافیک صبحگاهی و همچنین عصرگاهی شکل گرفته می شود. با این وجود عوارض روزانه برای خودروهای متقاضی در رفت و آمد طرح ترافیک به 45 هزارتومان افزایش می یابد.

در اصل افرادی که برای خود تردد ” دو سر پیک” را انتخاب می نمایند و نخستین ورود و آخرین خروج آنان از محدود ترافیک در زمان  ۶:۳۰ تا ۱۰ و ۱۶ تا ۱۹  بوده باشد ، نیاز است که نسبت به افرادی که زمان غیر پیک را برای سفرشان انتخاب می نمایند ،هزینه ی بیشتری پرداخت نمایند. به این صورت میزان گرانترین بهای سالانه در رفت و امد در همه روز های کاری در مرکز شهر 10 میلیون و 170 هزار تومان می باشد.

قیمت طرح ترافیک : به گزارش دنیای اقصاد به نقل از زوم تک ، در سال آینده میزان خودروهای که به محدوده ترافیک وارد می شود، حدود 25 هزار دستگاه کمتر می شود و فقط روزانه حدود 103هزار خودرو وجود دارد که تردد آنها در این محدود ممنوع نیست.البته از این میزان حدود 63 هزار فقره به مواردی تعلق دارد که به صورت مشاغلی برای ورود اضطرای به محدوده طرح ترافیک می باشد و حدود ده هزار  فقره به شکل ” شناور ” می باشند که می توانند در سال برای پلاک های مختلفی قرار بگیرند.


مقاله مرتبط :

اپلیکیشن خرید طرح ترافیک

راهور 120 خلافی خودرو

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.