افزایش محدودیت قیمت های اپلیکیشن ها در گوگل پلی استور

0
google play store

گوگل بی سر و صدا و به آهستگی برخی قوانین مربوط به این که اپلیکیشن ها تا چقدر می توانند در گوگل پلی استور قیمت داشته باشند را عوض کرد!در سرتاسر جهان،محدودیت قیمت ها برای اپلیکیشن ها افزایش یافته است که در واقع به معنی درآمد و پول بیشتر برای برنامه نویسان خواهد بود.تنها در ایالات متحده اپلیکیشن ها از این پس می توانند تا ۴۰۰ دلار قیمت داشته باشند،که در مقایسه با مبلغ حداکثری قبلی، یعنی ۲۰۰ دلار، افزایش چشمگیری داشته است.

urlجهش دو برابری قیمت در ایالات متحده تکان های شدیدی  را در نقاط مختلف دنیا سبب شده است،به عنوان مثال در کانادا سقف قیمت اپلیکیشن ها از ۲۱۰ دلار به ۵۰۰ دلار افزایش یافته است!در کشورهای مختلف اروپایی حداکثر قیمت از این پس ۳۰۰ پوند خواهد بود که در مقایسه با مبلغ ۱۵۰ پوندی گذشته افزایشی مشابه با ایالات متحده خواهد داشت.
همچنین این قیمت در استرالیا از ۲۰۰ به ۵۵۰ دلار، در هند از ۱۶۰۰۰ به ۲۶۰۰۰ روپیه هند، در اندونزی از ۲۲۰۰۰۰۰ به ۵۵۰۰۰۰۰ روپیه اندونزی افزایش یافته است.در برخی کشور ها این قیمت افزایش سه برابری به خود دیده است به طوری که در برزیل از ۵۰۰ به ۱۵۰۰ رئال و در مکزیک از ۲۵۰۰ به ۷۵۰۰ پزو رسیده است.

به طور واضح امکان فروش اپلیکیشن هایی با این سقف های قیمت بسیار بسیار نادر خواهد بود، اما این قانون به برخی از برنامه ها و مخصوصا بازی های محبوب این امکان را خواهد تا از طرفدارن پروپا قرص خود سو استفاده کرده و مطابق قانون جدید قیمت های خود را تا اندازه های بسیار زیادی بالا ببرند.

نظر شما درباره ی این سیاست گوگل چیست؟

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.