نسل بعدی پانامرا

0
نسل بعدی پانامرا

شرکت  های خودرو سازی آلمانی فراوانی وجود دارند که اکثر آنها هم به معنای واقعی قدرتمند هستند و همچنین اتوموبیل های قدرتمندی هم میسازند. پورشه را که دیگر همه میشناسند. پورشه شرکتی آلمانی است که اکنون فولکس واگن صاحب حقیقی این شرکت است.شرکت پورشه اتوموبیل های اسپورت فراوانی را به تولید انبوه رسانده که از بهترین های بازار بوده اند نشانه آن هم همین پورشه ۹۱۸ پرقدرت. اما اگر به تاریخچه این شرکت بنگرید متوجه وجود خودرو های شاستی بلندی هم در میان آنها میشوید که پورشه پانامرا هم میان آنان به چشم میخورد.

نسل بعدی پانامرا

شرکت پورشه هم اکنون در حال کار بر روی نسخه ی جدیدی از خودروی موفق خود پورشه پانامرا است. بنا بر گزارشات شرکت پورشه  هم اکنون در حال تست و آزمایش این خودرو است. بنا بر شایعاتی که در پس این مدل جدید درز کرده ممکن است این خودرو در سال ۲۰۱۶ و یا ۲۰۱۷ به بازار خودرو پا بگذارد. نخستین عکس هایی که به صورت غیر رسمی منتشر شده و هنوز شرکت پورشه وجود چنین خودرویی را تایید نکرده، چند مدت پیش منتشر شد. هرچند که این مدل چیزی جز مدل جدید پانمرا نخواهد بود.با کمی تامل در این عکس شاهد تغییرات چندانی در این نسخه نخواهید شد به طور کلی این خودرو در نسل جدید تغییر بنیادی را تجربه نخواهد کرد.

نسل بعدی پانامرا

اما با این حال کمی بدنه ی خودرو عضلانی تر شده است.اگر دنیای خودرو را دنبال کرده باشید این اتوموبیل همان کانسبتی است که در سال ۲۰۱۲ با عنوان اسپرت توریسمو از سوی این کمپانی معرفی شده بود. پانامراا جدید تغییراتی چشم گیری را هم تجربه کرده است بر اساس منابع خبری ، پانامرای جدید به شکل حتم ۹۱ کیلوگرم از وزنش کاسته شده و سبک تر میشود.همچنین این پانامرا قرار است با هر دو نوع موتور شش و هشت سیلندری اش کماکان تولید شود و اما بزرگترین تغییری که در این مدل احساس میشود این است که این مدل علاوه بر مدل دیفرانسیل عقب مدلی با AWD این خودرو هم نیز تولید خواهد شد. باید منتظر عکس های جدید تری هم از این پورشه باشیم. همچنین احتمالا پورشه ، این خودرو را برای همگان معرفی میکند و اطلاعات مربوطه را فاش خواهد کرد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.