عضویت در کانال تلگرام زوم تک

با جدیدترین رقیب واتساپ آشنا شوید / برقراری تماس آسان با Google Duo

۰

اگرچه تلگرام در کشور ما به محبوبیتی باورنکردنی رسیده و طبق آخرین آمار حدود ۱۲% ترافیک اینترنت کل کشور را به خود اختصاص داده است، با این وجود نمی توان آن را به کل دنیا تعمیم داده و آن را در سطح جهان معروف دانست، چون ۸۰ % مخاطبان آن را ایرانیان، ۱۱% روس ها و مابقی را کاربران ایتالیایی تشکیل می دهند.پس مابقی کشورها چه؟

در سطح جهانی، امروز دو مسنجر فیس بوک ، یکی مسنجر اختصاصی آن یعنی فیس بوک چت و دیگری واتساپ پادشاهی می کنند، بطوریکه آمار یک میلیاردی کاربران فیس بوک مسنجر کل دنیا تکنولوژی را تکان داد!اما همیشه ایده های جدید بروز کرده و پله های ترقی را با گام های بلند میپیمایند، اتفاقی که امروز بر Google Duo افتاده و در حال پیشی گرفتن از WhatsApp است.

Google Duoبا وجود اینکه تنها ۲ روز از ورود اپلیکیشن چت ویدئویی ساخت گوگل که Google Duo نام گرفته می‌گذرد، با این حال خود را در فهرست بهترین اپ های اندرویدی قرار داده، بطوریکه در عین ناباوری مکان اول اختصاص یافته به پوکمون گو و مسنجر فیس‌بوک را متعلق به خود کرده است!

به کمک Google Duo می توانید به سادگی و با سرعتی بسیار عالی به مکالمه ویدئویی با مخاطبان خود پرداخته و لحظات خود را به صورت کاملا ویژوآل با آن ها به اشتراک بگذارید.
گفتنی است توسعه‌دهندگان این برنامه از طریق اینترفیس ساده و کیفیت بالای مکالمه ویدئویی توانسته‌اند کاربران زیادی را به خود جذب کنند که کسب امتیاز ۴.۵ در همین مدت بسیار کوتاه می تواند گواهی بر این ادعا باشد.فراموش نکنید که امتیاز داده شده از سوی کاربران به فیس بوک مسنجر ۳.۹ بوده است.باید دید که آیا در ادامه Google Duo جای کنونی واتساپ به عنوان پیامرسان غالب و محبوب در سراسر جهان را خواهد گرفت یا خیر.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.