نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال ۲۰۲۰ خواهد آمد

0
نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال 2020 خواهد آمد

یکی از پرفروش ترین خودرو هایی که تا کنون شرکت لوتوس در ایالات متحده ارائه کرده است خودرو کوچک لوتوس الیز بوده است. این خودرو بسیار خوب عمل کرد ، چه در آمار صفر تا صد و چه در سرعت نهایی اش. این قدرت و یا توانایی از یک موتور چهار سیلندر به عمل میاید. این موتور هرچند فوق العاده نیست اما به لطف وزن کم این خودرو ، عملکرد بی نقصی را ارئه میدهد.

نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال ۲۰۲۰ خواهد آمد

نسخه ی کوپه خودرو لوتوس الیز از سال ۲۰۱۱ به بعد ایالات متحده را ترک کرد چون که این کشور به دلیل مشکل در استاندارد های تصادف اجازه ی عرضه ی آن را نداده بود. اما درباره ی نسخه ی جدید آن مدیر عامل لوتوس گفته است که استاندارد ها رعایت خواهند شد .ساختار قسمت جلویی خودروی برای تصادفات دوباره طراحی شده و همچنین کیسه هوای آن بهبود خواهد یافت. مدیر عامل این شرکت میگوید به احتمال زیاد ۲۲۰ یورو به قیمت الیز افزوده خواهد شد.

این ماشین به دلیل سبک بودن وزنش و هندلینگ بالا شناخته شده است. الیز سال ۲۰۲۰ ، با طراحی کمی بهبود یافته تر نسبت به نسخه ی قدیمی در ایالات متحده ارائه خواهد شد. این طراحی متفاوت هم بر نیم دهه زمان باقی مانده که این خودرو ارائه خواهد شد دلالت دارد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.