نسخه جدید کامیون شورولت کلرادو

0
نسخه جدید کامیون شورولت کلرادو

شورولت چند نسخه ی جدید را از کامیون کلرادو خود تولید کرده است.هر دوی آنها واقعا جالب و جذاب به نظر میرسند. برای این کامیون دو نسخه متفاوت جدید معرفی شده است با نام های  Midnight Edition وZ71 Trail Boss که هر دو شباهت ها و تفاوت های محسوسی با دیگری دارند. نسخه ی  Midnight Edition به همراه کابین خدمه توسعه یافته است. این کامیون را میتوان در حال های دو چرخ فعال و چهار چرخ فعال خریداری نمود.

نسخه جدید کامیون شورولت کلرادو

  Midnight Edition یک کامیون سیاه و سفید است با پنجره مشبک. وجود چرخ های سیاه و سفید به این کامیون جلوه خاصی افزوده است. برای خرید این  مدل هم دو گزینه متفاوت وجود دارد یکی با موتور گازی و دیگری توربو دیزلی. تا کنون جزئیاتی راجب قیمت نسخه ی Midnight Edition شورولت کلرادو گفته نشده است.

نسخه ی دیگر ویژگی های جذابی دارد . بسیاری از ویژگی های خودرو های آفرود در نسخه ی Z71 وجود دارند.خریدارن Z71 میتوانند مطمئمن باشند که یک خودرو آفرود قدرتمند را در اختیار دارند. پیشرفت های این کامیون و دارایی های آن شامل چرخ های ۱۷ اینچی میشود و لاستیک های بسیار با کیفیت که خیال سرنشینان را در هر شرایطی راحب نگه میدارد. برای این کامیون امکانات رفاهی زیادی وجود دارد. این خودرو هم همانند نسخه ی دیگر در مدل های دو چرخ فعال و چهار چرخ فعال عرضه میشود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.