پورشه ۹۱۱ کاررا جدید معرفی شد

0
پورشه 911 کاررا جدید معرفی شد

پورشه به ساختن خودرو های بی نقص و قدرتمند مشهور است. این شرکت همیشه برای خودرو های خود مخصوصا سری های ۹۱۱ از تمام توانایی اش استفاده میکند و میتوان قوی ترین بخش این سری را موتور و توانایی های فنی آن دانست.

پورشه در حال حاضر یک خودرو جدید را معرفی کرده است که باز هم توانسته همان قدرت در موتور را حفظ کند. پورشه ۹۱۱ کاررا خودرویی است که به تازگی توسط این شرکت معرفی شده است.

پورشه 911 کاررا جدید معرفی شداز ویژگی های ۹۱۱ کاررا میتوان به موتور بی توربو ۳.۰ لیتری آن اشاره نمود . این خودرو در مدل استانداردش توانایی تولید ۳۷۰ اسب بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتون متر گشتاور را دارد ، اما خودرو ی دیگری هم از سری کاررا وجود خواهد داشت ، این خودرو کاررا اسپورت است که به اختصار به آن ۹۱۱ کاررا اس میگویند ؛ در نسخه ی اسپورت کمی توانایی آن بیشتر شده ، قدرت آن به ۴۲۰ اسب بخار و گشتاور اش به ۵۰۰ نیوتون متر رسیده است.

موتور توربو شارژ جدید این پورشه به آن توانایی های زیادی داده است ، پورشه کاررا استاندارد صفر تا صد را در عرض ۴.۲ ثانیه و نسخه ی اس یا اسپورت آن صفر تا صد را در عرض ۳.۹ ثانیه میپماید.

پورشه 911 کاررا جدید معرفی شدموتور توربو این خودرو از مهندسی نوآورانه ای به وجود آمده است ، شاستی آن پیشرفت هایی را داشته و در بخش داخلی هم شاهد تغییراتی هستیم که به آسایش و سرگرمی سرنشین توجه بیشتری شده است. به طور کلی میتوان عنوان کرد ، پورش ۹۱۱ کاررا جدید شاهد تغییرات بوده که در جمع خروجی بهتری را ارائه میدهد. این خروجی شامل بخش دینامیکی و البته تجربه رانندگی  آن میشود.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.