طراحی سایت اینتن

نسل جدید ایکس باکس در راه است

0
نسل جدید ایکس باکس در راه است
به این پست امتیاز دهید

شرکت مایکروسافت یکی از شرکت هایی است که در زمینه های مختلف تکنولوژی فعالیت کرده و سعی دارد در طول زمان کیفیت و قابلیت های محصولات خود را ارتقا دهد. یکی از حوزه هایی که شرکت مایکروسافت در آن موفق بوده , تولید ایکس باکس می باشد. از این رو فیل اسپنسر , مدیر این کمپانی در سخنرانی خود از ایکس باکس و سایر برنامه های خود برای پیشرفت کردن بخش بازی ها صحبت کرد.

بر اساس این سخنرانی می تکان گفت مایکروسافت قصد دارد کنسولی را ارائه دهد که از نظر لحاظ سخت افزاری پیشتاز بوده و برای گیمر ها لذت فراوانی را به همراه بیاورد.
از جمله تغییراتی که مایکروسافت قصد دارد در رابطه با کنسول های بازی خود اعلام کند , استفاده از تکنولوژی ابری است که برای استریم کردن بازی ها بسیار مفید می باشد. تجهیز استدیو و توسعه آن ها برای افزایش قابلیت ها و اجرای انواع بازی ها قدیم دیگری است که در لیست مایکروسافت قرار دارد.

با توجه به این که شایعات فراوانی درباره آخرین نسل کنسول ها منتشر شده بود , اسپنسر , با این سخنرانی تمامی این شایعات را تکذیب کرد , هر چند مدت زمان زیادی به عرضه ی این کنسول مانده است اما صحبت درباره ی آن , با این جدیت , منجر به ایجاد اطمینان خاطر و قطعیت به ارتقای ایکس باکس می شود. مدیر شرکت مایکروسافت خطاب به کاربران گفت , طرفداران ایکس باکس با ارائه ی نسل بعدی به شدت غافلگیر و هیجان زده خواهند شد چرا که مایکروسافت برنامه های زیادی در سر دارد که در کنفرانس سال 2019 به طور کامل از آن ها شفاف سازی خواهد شد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.