جالب ترین و خنده دارترین عکس های حیوانات در سال ۲۰۱۵

1
خنده دارترین عکس حیوانات

در دنیای عکاسی شکار لحظه های ناب و کمیاب بسیار پر ارزش و گران بها محسوب می شود و بسیاری از عاشقان این هنر در برخی موارد برای گرفتن عکس مورد نظر خود ساعت ها بدون حرکت و بدون چشم برداشتن از لنز دوربین، به سوژه مورد نظر خود خیره می مانند.
یکی از بهترین مکان ها برای ثبت لحظات ناب، دنیای حیات وحش است.در برخی مواقع حیوانات وحشی کارهای انجام می ‌دهند که به ژست‌های انسان‌ شبیه است؛ حرکاتی جالب و شگفت انگیز که بر لبان هر بیننده ای خنده می نشاند.

شاید جالب باشد بدانید که هر ساله مسابقه ‌ای تحت عنوان«Comedy Wildlife Photography Awards» در کشور آلمان برگزار می شود که در آن بهترین لحظات و حالت ‌های حیوانات وحشی با بیشترین میزان جذابیت به بینندگان نمایش داده می شود.این سوژه ها در اکثر مواقع به این دلیل مورد توجه قرار می گیرند که در لحظه عکاسی ژستی داشته اند که بیشتر منتسب به انسان ها است تا حیوانات !

گفتنی است بنیانگذار گرفتن عکس‌های جالب و خنده دار از حیوانات پاول یونسون هیکس «Paul Joynson-Hicks» است. از میان حدود ۱۵۰۰ عکسی که به این جشنواره ارسال شده بودند، داوران به امتیاز بندی مشغول شدند.در نهایت ده عکس توانستند به عنوان بهترین انتخاب شوند.گفتنی است از بین کسانی که به مرحله پایانی داوری راه پیدا کرده بودند، ۴۳ نفر آنها آلمانی و ۱۰ نفر برتر انگلیسی، اتریشی و سویسی، کانادایی و آمریکایی بوده‌ اند.

طبق روال همیشگی این مسابقه به ۳ نفر برتر مدال‌های طلا، نقره و برنز، به علاوه سفر رایگان به آفریقا اهدا می‌شود.
همچنین مابقی بی نصیب نمی مانند و به ۱۰ نفر اول دوربین عکاسی حرفه‌ ای اهدا می شود.
توجه داشته باشید سه عکس اول، به ترتیب اولی تا سومی مرتب شده اند و مابقی ترتیب خاصی از نظر امتیاز ندارند.

این مطالب را نیز مطالعه کنید:
عجیب ترین جانوران کشف شده در سال ۲۰۱۵ میلادی

رتبه اول
رتبه اول
رتبه دوم
رتبه سوم

 سایر عکس ها

خنده دارترین عکس حیوانات (1) خنده دارترین عکس حیوانات (2) خنده دارترین عکس حیوانات (3) خنده دارترین عکس حیوانات (4) خنده دارترین عکس حیوانات (5) خنده دارترین عکس حیوانات (6) خنده دارترین عکس حیوانات (7) خنده دارترین عکس حیوانات (8)

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.