loading...

آغاز فروش اینترنتی بلیت های جام جهانی از ۲۳ مهر

۰

علاوه بر کشور میزبان یعنی روسیه؛ برزیل، ایران، ژاپن، مکزیک، بلژیک، کره ی جنوبی و عربستان سعودی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ شرکت کرده اند. از روز ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷، یعنی ۲۳ مهر، ساعت ۱۲ به وقت مسکو، علاقه مندان به مشاهده ی این بازی ها در ورزشگاه های روسیه می توانند بلیط آن را به طور اینترنتی از سایت FIFA.com/tickets و یا مراجعه به تمامی ورزشگاه های سطح کشور دریافت کرده و جای خود را رزرو نمایند.

فاتما سامورا، دبیرکل فیفا، گفت: “ما یک سیستم فروش بلیط را راه اندازی کرده ایم که تمامی طرفداران فوتبال می توانند به طور عادلانه بلیط خود را دریافت نمایند. در طول مدت برگزاری مسابقات جام جهانی، طرفداران نقش مهمی را ایفا کرده اند و همچنین اعلام کرد که روسیه قول داده در این مسابقات به عنوان بهترین میزبان در طول مدت برگزاری جام جهانی با ایجاد یک فضای فوق العاده در استادیوم، باشد.

فروش این بلیط ها توسط سایت فیفا در ۲ فاز صورت می پذیرد:

فاز ۱:

در اولین مرحله ی فروش، فاز ۱ که از ۱۴ سپتامبر شروع شده و در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷ به پایان می رسد، همه ی طرفداران می توانند بلیط های خود را سفارش دهند. در این فاز تفاوتی ندارد که یک نفر برنامه های خود را در روز اول، روزهای میانی و یا در روزهای پایانی قرار دهد و قطعا تمامی بلیط ها با موفقیت کامل ثبت می شوند. در مواردی هم که تعداد بلیط های درخواست شده، بیش از تعداد موجود باشد، بلیط ها با فرآیند انتخاب تصادفی، انتخاب می شوند و به طرفداران داده می شود.

 

فاز ۲:

پس از تصمیمات نهایی فیفا ۲۰۱۷ در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۷، فاز دوم فروش بلیط های فیفا ۲۰۱۷ آغاز شده و در این فاز انتخاب محل نشستن برای هرشخص به صورت تصادفی خواهد بود. این فاز از ۵ دسامبر ۲۰۱۷ آغاز شده و تا ۳۱ ژانویه ی ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!