آخرین آپدیت گوگل درایو برای ios امکان ویرایش را برای شما فراهم می کند

0
گوگل درایو برای آی اوس

آخرین آپدیت گوگل درایو برای ios امکان ویرایش را برای شما فراهم می کند : زمانی که گوگل اپلیکیشن گوگل درایو را برای ios فراهم کرد، این تنها سایه ای از نسخه ی قابل دسترس برای اندروید بود. بیشترین کاری که در آن اپلیکیشن می توانستید انجام دهید این بود که همه ی فایل ها و مستندات خود را که در درایو آپلود شده اند را ببینید. کمبود امکان ویرایش این فایل ها اپلیکیشن را تقریبا بی فایده جلوه می داد.

بگذریم، این کاستی در آخرین آپدیت لحاظ شده و چندین قابلیت جدید دیگر نیز به آن اضافه شده است. که بزرگترین آن امکان ویرایش تمام مستندات است. از این به بعد می توانید با کلیک روی فایل دلخواه به حالت فقط خواندنی آن وارد شوید یا اینکه با انتخاب گزینه ی ویرایش به راحتی شروع به نوشتن کنید و امکانات اولیه ی قالب بندی را در اختیار داشته باشید. فایل ها با هم در ارتباط اند و هر تغییری از هر جایی که اعمال شود سریعا بازتاب آن در دیوایس شما هم اعمال می شود. متاسفانه امکان ویرایش فقط برای مستندات وجود دارد و همچنان صفحات گسترده یا ارائه ها غیرقابل ویرایش هستند.

شما هم چنین می توانید فایل های جدید ایجاد کنید اما گزینه ای برای ایجاد یک صفحه گسترده یا ارائه وجود ندارد. ورژن اندرویدی حداقل امکان ایجاد صفحه گسترده را به شما می دهد.

دیگر تغییرات ورژن جدید شامل امکان ایجاد پوشه های جدید و جا به جایی فایل ها بین آن ها می شود. هم چنین قابلیت آپلود عکس و فیلم ، افزودن عکس های دوربین ، حذف فایل ها ، ارائه های غنی تر با استفاده از انیمیشن و یادداشت های گوینده و نیز پشتیبانی از بیش از ۳۰ زبان به این ورژن اضافه شده است.

ورژن اندروید هم چنین می تواند آپدیت شود و قابلیت های همسان شدن خودکار محتوا هنگام وصل شدن، نمایش بهتر ارائه ها و پشتیبانی پایه ای از جداول موجود در مستندات، ایجاد ، پاسخ دهی و بر طرف کردن مشکلات ویرایش مستند را به ارمغان آورد.

آپدیت ها در App Store و Play Store  موجود است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.