آخرین رتبه بندی گوشی های برتر جهان در سال ۲۰۱۴ معرفی شد

3
برترین گوشی دنیا در سال 2014

آخرین رتبه بندی گوشی های برتر جهان در سال ۲۰۱۴ معرفی شد:هفته گذشته سازندگان مجموعه ای معیار های آزمونی ،AnTuTu در نهایت رتبه بندی نهایی بهترین گوشی های موبایل را در سراسر جهان در سال ۲۰۱۴  از طریق آزمون  نرم افزار بنچمارک معرفی کردند.

بنچمارک : بنچمارک نرم افزاری برای تست سخت افزاری گوشی های هوشمند است.بدین صورت عمل می کند که در حضور شما اقسام سخت افزارهای گوشی را تست کرده و حالات سی پی یو ، جی پی یو و .. را در می یابد و در نهایت نتیجه ای از تست را با یک عدد به ما نشان می دهد که این عدد امتیاز برای دستگاه محسوب می شود . و با مقایسه این اعداد رتبه ای برای دستگاه های هوشمند در نظر می گیرند .

که به ترتیب در صدر این  لیست گوشی های زیر قرار دارند.

  1. Xiaomi Mi 4
  2. Maizu Mx4
  3. Motorola-made Google
  4. Nexus 6
  5. Samsung Galaxy Alpha
  6. Samsung Galaxy Note 4

در هر حال ، با مقایسه نمرات به دست آمده از طریق نرم افزار بنجمارک  این نمرات در بین تیم  AUTUTU به اشتراک گذاشته شده است تا در نهایت محبوبیت دستگاه ها در نقاط خاص یا در سراسر جهان و در ایالات متحده ،روسیه ،چین ،هنگ کنگ ،تایوان و کره جنوبی مشخص شود.

بطور کلی در سطح جهان:

به این ترتیب در سطح جهان شماره یک می تواند Xiaomi MI 4 که جای تعجب دارد قرار گیرد.ظاهرا Samsung Galaxy note 3 از محبوبیت کمتری برخوردار است یا اینکه در این تست بد شانسی آورده است و در رتبه دوم قرار دارد. به دنبال این دو دستگاه Glaaxy S5 رتبه بندی شده است ورتبه چهارم دوباره گوشی Xiaomi به نام Mi 3 است. و بعد از اینها به ترتیب Asus ZenFone 5 ،  Meizu MX4 ،Samsung Galaxy Note 4، HTC one   و بعد هم  Nexus 5  و در نهایت Galaxy  S5 قرار گرفته است.

رتبه بندی در سطح جهان

در ایالات متحده آمریکا:

البته این  این نتایج برای ایالات متحده غیر از این است و در نمودار های آماری تنها برای گوشی چینی می توان برای One Plus  جایگاهی در نظر گرفت . در حقیقت تیم AnTUTU بر اساس کل آمار دریافتی از سرتا سر جهان رتبه بندی را انجام می دهند.در هر صورت ، با توجه به نمودار زیر توجه داشته باشید که Samsung Galaxy Note 4 در صدر است و پس  از آن Galaxy S5 قرار دارد ، در رتبه سوم One Plus جای گرفته و به ترتیب بعدی LG G3 ،  Google Nexus5 ، HTC One M8 ، Google Nexus 6 ، Galaxy S3  ، MOTO Droid Turbo و Galaxy S4 قرار دارند.

رتبه بندی در آمریکا

**نمودار رنکینگ جهانی گوشی های هوشمند در برخی دیگر از کشورهای جهان**

چین:

رتبه بندی در چین

روسیه:

رتبه بندی در روسیه

تایوان:

رتبه بندی در تایوان

کره جنوبی:

رتبه بندی در کره ی حنوبی

هنگ کنگ:

رتبه بندی در هنگ کنک

منبع: زوم تک ، فون آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.