شایعات معرفی از آیفون ۶C در ماه دیگر

0
شایعات معرفی از آیفون 6C در ماه دیگر

اوان بلاس از evleaks این هفته یک چیز جدید را ثابت کرد. او اطلاعاتی را افشا کرده است که نشان میدهد اپل در ماه آینده تنها قصد عرضه دو آیفون جدید را ندارد. اگر یادتان باشد کمپانی اپل قرار بود دو محصول جدید خود را با نام های آیفون ۶S و ۶S PLUS عرضه کند. اما حال از evleaks اطلاعاتی منتشر شده  که نشان میدهد قرار است آیفون دیگری هم با نام آیفون ۶C پرده برداری شود.

شایعات معرفی از آیفون ۶C در ماه دیگر

این مطلب اینگونه توییت شده است : “آیفون ۶S و ۶S PLUS و ۶C ، به صورت همزمان در یک رویداد معرفی خواهند شد.” همانطور که متوجه شده اید کمپانی اپل قصد دارد که سه محصولی که گفته شد را در طول یک کنفرانس مطبوعاتی که ماه دیگر برگذار خواهد شد معرفی کند.
در گذشته بلاس سابقه درخشانی در زمینه افشا جزئیات محصولات اپل داشته است و این برای اولین بار نیست که چنین کاری انجام میدهد. اما همه چیز ممکن است در کنفرانس اپل اتفاق بیافتد و به گفته اوان بلاس قرار است آیفون ۶C هم در این مراسم رونمایی شود.
اگر چه شایعات درز کرده تنها بخشی از ویژگی های آیفون جدید را افشا میکند. اما گفته میشود که آیفون جدید بدنه ی فلزی خواهد داشت و مانند دیگر آیفون هایی که ماه آینده معرفی خواهند شد از یک پردازنده ی جدید که به مراتب قوی تر از نسخه های قدیمی تر است بهره خواهد برد. همچنین در رابطه با اندازه ی این دستگاه گفته میشود که صفحه نمایش آن ۴ اینچی است.
به محض اینکه اطلاعات بیشتری به بیرون درز کرد ما به اطلاع شما خواهیم رساند اما مطمعنا اگر چنین محصولی صحت داشته باشد ماه آینده توسط اپل پرده برداری خواهد شد و آن زمان اطلاعات و جزئیات بیشتر راجب آن در دسترس خواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.