معرفی اپلیکیشن flight track

0
معرفی اپلیکیشن flight track

دوستانی که علاقه مند به سفر کردن هستند قطعا در تلفنشان اپلیکیشن های سفر استفاده میکنند.اپلیکیشن هایی برای هتل رزرو کردن، چی پی اس  داشتن،نقشه های مختلف و چندین نوع اپلیکیشن دیگر. این اپلیکیشن یکی از پر کاربرد ترین اپلیکیشن ها برای کسانی است که سفر های هوایی زیادی انجام میدهند و نمی خواهند که از پروازشان جا بمانند.

معرفی اپلیکیشن flight track

اپلیکیشن flight track  یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای سفر های هوایی است. این اپلیکیشن به صورت آنلان و لایو شما را از پرواز ها ،جزئیات پرواز و حتی اینکه پرواز دارای تاخیر برای نشستن یا پرواز کردن هست هم مطلع میکند. شما میتوانید جزئیات پروزاتان را داخل این اپلیکیشن وارد کنید و محل دقیق پروازتان را به همراه ساعت و مشخصات پروازتان را در اختیار شما میگذارد.

معرفی اپلیکیشن flight track

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک اکانت بسازید و وارد آن شوید و ایمیل تاییدیه پروازتان را با جزئیات وارد آن کنید. و اپلیکیشن هم تمام اطلاعات مورد نیاز در رابطه با پرواز و حتی شماره صندلی شما را در اختیارتان قرار میدهد. شما با این اپلیکیشن میتوانید پروازتان را در تقویم وارد کنید و آن هم به شما اعلان میدهد.این اپلیکیشن نزدیک به یک ماه است که توسط کمپانی cambiata منتشر شده و امتیاز آن ۴.۳ از ۵ است و شما میتوانید آن را از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.امید واریم که با این اپلیکیشن سفر خوبی داشته باشید.


بحث پیرامون این موضوع : انجمن اپلیکیشن | بحث و بررسی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.