آیا اینترنت مانع لذت بردن از زیبایی های جهان می شود؟

1
اعتیاد به اینترنت و دستگاه های هوشمند
اعتیاد به اینترنت و دستگاه های هوشمند

تکنولوژی هایی که باعث اعتیاد کاربران می شود واقعیتی است که امروزه به یک مشکلات بزرگ در جوامع بشری تبدیل شده است ، اینترنت یکی از این موارد است ، پیدایش اپلیکیشن های مختلف مثل وایبر ، واتس اپ ، اینستاگرام و و و و هزاران سرگرمی دیگر باعث شده است که ما ساکنین زمین از زیبایی های اطرافمان محروم شویم.

در این پست ویدئویی را که وبسایت گمانه در مورد اعتیاد کاربران تکنولوژی به اینترنت و اپلیکیشن های تلفن همراه دارند رو به چالش کشیده برای شما پیشنهاد می کنیم ببینید.

پیشنهاد می کنم این ویدئو رو تا پایانش ببینید ، این ویدئو یک واقعیت غیر قابل انکار است که در این ویدئو به شما توضیح داده خواهد شد. پس با ما باشید.

نظرتون در مورد این ویدئو چی هست؟ به نظر شما واقعا اینترنت و گوشی های هوشمند ما رو بخودش معتاد کرده؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. ضمنا پیشنهاد می کنم دو مقاله معرفی یک اپلیکیشن دوست داشتنی ” برای جلوگیری از اعتیاد به گوشی” و دستگاه های هوشمند باعث اعتیاد کاربران می شود. رو هم که در مورد اعتیاد دستگاه های هوشمند هستند رو بخونید.

منبع : وبسایت گمانه

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.