گیم پلی Assassin’s Creed Syndicate توسط یوبی سافت منتشر شد

0
New Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Released By Ubisoft

Assassin’s Creed Syndicate  در  ۲۳ اکتبر امسال ( ۱ آبان ) به صورت رسمی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس عرضه خواهد شد. در حال حاضر تصاویرو ویدئو جدیدی از گیم پلی این بازی توسط شرکت سازنده یعنی یو بی سافت منتشر شده است که با نگاه کردن به آنها میتوانید متوجه فضا و به طور کلی جو بازی شوید و از آن لذت ببرید.

گیم پلی Assassin’s Creed Syndicate توسط یوبی سافت منتشر شد

New Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Released By Ubisoft یوبی سافت در حال حاضر پیش سفارش را برای نسخه های متفاوت این بازی موجود کرده است که نسخه های متعددی در کنار نسخه ی طلایی مانند season pass  ، Darwin and Dickens در دسترس هستند اما تنها نسخه ی استاندارد  Darwin and Dickens Conspiracy Mission میباشد.

_------در حال حاضر سلاح های موجود در این بازی که توسط قاتل مشهور و دوست داشتنی آن استفاده میشود همان تیغه ی افسانه ای پنهان در دستکش های بلند آن است که این خدمات عبارتند از”تیغه پنهان کاربردی” و “شمشیر دقیق” که در همه ی سری های  این بازی محبوب به شکل پیوسته وجود دارند. مخصوصا شمشیر ها و چاقو های مخفی که در طول بازی از آن استفاده میکرد و با استفاده از آنها به جنگ و مبارزه میپرداخت بسیار مورد توجه قرار گرفته اند .

New Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Released By Ubisoft شما میتوانید جو و محیط بازی را در همین عکس های موجود متوجه شوید که باز هم مثل همیشه در دورانی پیش از حال میباشد و داستان ها و اتفاقات در زمان گذشته رخ میدهند. ظاهرا این سری در لندن اتفاق افتاده و تمام موضوعات آن  هم مربوط به مفهوم و اتفاقاتی است که در لندن زمان های قدیم اتفاق افتاده اند.

ویدئویی از گیم پلی این بازی :

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.