طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

تمامی پرچمداران نوکیا تا قبل از ماه آگوست بروزرسانی اندروید P را دریافت خواهند کرد

0

این بار گویا کمپانی HMD Global تصمیم گرفته است که یک کار خلاقانه انجام داده و تمامی گوشی های هوشمند برند نوکیا را به اندروید P برورسانی نماید و به زور کلی اولین کمپانی می باشد که چنین ویژگی را برای کاربران خود به ارمغان آورده است و شرایطی فراهم شده تا بتوانند با استفاده از این بروزرسانی از ویژگی های جدید سیستم عامل اندروید بهره مند گردند.

باید بگوییم از جایی که این کمپانی هنوز تاریخ دقیق انتشار اندروید P را نمی دانید، زمان دقیق بروزرسانی گوشی های هوشمند خود را اعلام نکرده‌اند و اساسا هم اکنون نمی‌ توان گفت که گوشی‌ های نوکیا در چه تاریخی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. کمپانی گوگل اعلام نموده است که اندروید P در تاریخی نا مشخص و آن هم  در سه‌ ماهه‌ ی سوم سال جاری انتشار خواهد یافت؛ به این معنا که پس از ورود به ماه جولای میلادی، آپدیت بزرگ سیستم عامل اندروید می‌ تواند در اختیار گوشی های پیکسل‌ کمپانی گوگل و احتمالا مدتی بعد برای گوشی های کمپانی نوکیا قرار بگیرد.

براساس گزارش منتشر شده، اگر شما نیز یکی از کاربران گوشی‌ های کمپانی نوکیا هستید، احتمالا در گروه اولین دریافت‌ کنندگان آپدیت اندروید P قرار خواهید گرفت. در یک مکالمه ی ایمیلی میان یکی از کاربران کمپانی نوکیا و واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش این کمپانی، جزئیات جالبی درخصوص برنامه‌ های آپدیت نرم‌ افزاری HMD Global افشا شده است.

لازم به ذکر است که نسخه‌ ی پیش‌ نمایش مخصوص توسعه‌دهندگان اندروید P هم اکنون فقط در دسترس یکی از گوشی های کمپانی نوکیا به نام نوکیا ۷ پلاس می باشد؛ ولی گویا این کمپانی تصمیم دارد در ابتدای ماه آگوست سال جاری نسخه‌ ی نهایی اندروید P را برای تمام گوشی‌ هایش انتشار دهد. اگرچه این مسئله خبر بسیار خوبی می باشد ولی کمی باور کردن این موضوع دشوار می باشد.

پیش از این سابقه داشته که کارکنان بخش پشتیبانی کمپانی نوکیا اطلاعاتی نادرست درخصوص بروزرسانی های گوشی‌های هوشمند این کمپانی ارائه نماید؛ در نتیجه باید بگوییم که نمی شود نسبت به واقعیت این گزارش هم اکنون اظهار نظر نمود.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران