اولین تصاویر ۳D از سونی اکسپریا Z4

0
اولین تصاویر 3D از سونی اکسپریا Z4

اولین تصاویر ۳D از سونی اکسپریا Z4 :   امروز یک خبر داغ در تمام مطبوعات منتشر شده است که دوباره تصاویری از Sony Xperia Z4 را بررسی می کند این تصاویر به صورت آنلاین و اولین تصاویر ۳D است که از اکسپریا Z4 منتشر شده اند این تصاویر نیز توسط برخی از منابع که در این رابطه پیگیر اخبار اکسپریا بودند منتشرشده است. در این جا به برخی از ویژگی های این دستگاه هوشمند که همه را منتظر گذاشته است بر اساس تصاویر ارائه شده می پردازیم.

اولین تصاویر 3D از سونی اکسپریا Z4

اشاره ای مختصر در رابطه با جانشین آینده Xperia Z3 

Xperia Z4 همانند دو نسل قبلی خود یعنی Xperia Z2 و Xperia Z3  از زبان آشنای OmniBalance برای طراحی خود استفاده کرده است.سونی اکسپریا z4 می تواند یک نماد از طراحی فناوری اطلاعات و ارتباطات فناوری اطلاعات باشد با طراحی شگفت انگیز خود.

با توجه به تصاویر جدید که برای Xperia Z4 منتشر شده است می توانیم یک پورت میکرو یو اس بی را در پایین گوشی پر رمز و راز اکسپریا Z4 ببینیم هم چنین از یک جک صوتی ۳.۵ میلی متری که در بالای گوشی قرار گرفته است البته هنوز از اهداف این جک صوتی چیزی برای ما آشکار نمی باشد.

ولی این منبع نیز عکسی را درز داده است که هیچ برندی پشت گوشی دیده نمی شود یا به احتمال زیاد در عکس نهایی که از پشت گوشی این منبع ارائه داده است احتمالا دستکاری کرده است.

اولین تصاویر 3D از سونی اکسپریا Z4

برخی از مشخصاتی ادعایی سونی اکسپریا Z4 :

اکسپریا Z4 می تواند از پردازنده نهایی کوالکام استفاده کند که Snapdragon810 SoC می باشد ، با توجه به تصاویر ۳D منتشر شده ، صفحه نمایش اکسپریا Z4 چیزی در حدود ۵.۲ اینچ با کیفیت QHD خواهد بود .

اولین تصاویر 3D از سونی اکسپریا Z4

در مورد دوربین این گل سر سبد سونی می توان اشاره کرد که دوربین اصلی ۲۰.۷ مگاپیکسل می باشد و هم چنین سیستم عامل آن آندروید آب نبات چوبی ۵.۰  و به احتمال زیاد می تواند از آندروید ۵.۱کرد که دوربین اصلی ۲۰.۷ مگاپیکسل می باشد و هم چنین سیستم عامل آن آندروید رائه داده است ا که در اخبار قبلی بدان اشاره کردیم که آندروید۵.۱ توسط گوگل به طور رسمی منتشر شد .

این دستگاه هوشمند به احتمال بسیار زیاد برای ارائه در ماه های ژوئن و سپتامبر برنامه ریزی شده است.  برای دیدن اخبار بیستر در رابطه با Sony Xperia Z4 کلیک کنید.

منبع : سونی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.