برترین اپلیکیشن‌های مدیریت تصاویر اندروید و iOS که احتمالاً اسمشان را نشنیده‌اید!

0
the-best-photo-album-apps

اگر هنوز هم دارید از اپلیکیشن پیش‌فرض مدیریت تصاویر و آلبوم گوشی خود که به صورت پیش فرض بر روی گوشی نصب بوده است، دارید یک چیز بزرگ را از دست می‌دهید؛ تعداد زیدی اپلیکیشن‌های ثالث و بسیار خلاق و خوب برای هر دو سیستم عامل موبایلی وجود دارد که به شما امکان می‌دهند مدیریت تصاویر در اندروید و یا iOS را به مرحله‌ای دیگر ارتقا یابد.

Focus

تمرکز اصلی Focus بر روی تگ‌گذاری است. به جای نگرانی درباره‌ی فولدرهای تصاویر و فولدرگذاری کردن آن‌ها، شما آن‌ها را به تگ‌هایی به خصوص اضافه می‌کنید که باعث می‌شوند دسته‌ای از تصاویر مشابه با تگ یکسان در کنار هم نشان داده شوند. با استفاده از همین تگ‌ها هم می‌‌توان در بین تصاویر جستجو کرد.

the-best-photo-album-apps-focusامکان دیدن متادیتای تصاویر برای داشتن دیدی جزئی‌تر بر تصاویر هم وجود دارد. همینطور گذاشتن رمزعبور بر تصاویر هم ممکن است. احتمالاً برترین و پرامکاناتترین اَپ این لیست نیست، اما بسیار خلاقانه است. (رایگان – اندروید)

Picjoy

منظم‌کردن و اورگانیزکردن تصاویر بر روی گوشی می‌تواند چالشی نسبتاً دشوار باشد، این اَپ دقیقاً به همین خاطر طراحی شده. تا کمی دردسر این منظم سازی را کم کند و شما را از بررسی تک تک صدها تصویر نجات دهد. این اَپلیکیشن بسیار خوب، به شما یک سری راه حل برای انجام این کار به صورت آسانتری ارائه می‌دهد؛ این اَپ می‌تواند مکان، زمان، اب و هوا و اطلاعاتی از این دست را به طور خودکار تشخیص دهد.

Picjoyامکان اضافه کردن یکی دو جمله ی دقیق درباره‌ی تصویر هم وجود دارد. گفتنی است که امکانات خوبی برای جستجو میان تصاویر، بر اساس مکان، زمان، تگ و چیزهایی از این دست هم وجود دارد. امکان اشتراک گذاری تصویر و داستانِ آن، با باقی دوستان در شبکه‌های اجتماعی هم اتز قابلیت‌های خوب این اَپ است.

Shoebox

تمرکز  این اَپ بیشتر بر روی فضای ذخیره‌سازی ابری است. این اَپلیکیشن فضای بی‌نهایت رایگانی را برای ذخیره تصاویر شما ارائه می‌دهد. کار با آن ساده و راحت است و راه بسیاری خوبی برای کم‌کردن حافظه‌ی استفاده شده در گوشی موبایل شماست.

Shoeboxاین اَپ امکانات اضافی خاصی ارائه نمی‌دهد اما با امکاناتی نظیر دریافت و ذخیره سازی تمام تصاویر اکانت فیسبوک و یا کامپیوتر شما بر روی فضای ابری که ارائه می‌دهد، اَپ بسیار خوبی است. یکی از امکانات دیگر این اَپ هم چیزی است به نام “امروز در تاریخ” که تصویری از همین تاریخ اما در سال‌های گذشته را به شما نشان می‌دهد. (رایگان – اندروید و iOS)

QuickPic

با یک طراحی زیبای متریال دیزاین، عملکردی سریع، امکانات مربوط به امنیت و پرایوسی قرار داده شده در خود اَپ و پشتیبانی از چندین سرویس فضای ابری و حالت Slide Show برای مرور سریع تصاویر، توسعه دهندگان این اَپلیکیشن، قابلیت‌های خیلی خوبی را در یک اَپ جمع آوری کرده‌اند.

QuickPicیک سری امکانات ادیت تصویر هم به شکلی ساده در اَپ وجود دارد اما تمرکز اصلی اَپ نیست؛ چیزی که این اَپ واقعاً در آن می‌درخشد، بحثِ مدیریت تصاویر است. چگونه و کجا تصاویر ذخیره شده‌اند را می‌توان در اَپ کنرت کرد. (رایگان – اندروید)

Photo Album

چیزهایی زیادی راجع به این اَپ که مشخصاً “آلبوم عکس” وجود دارد که می‌توان پسندید؛ ظاهر بسیار شیک، امکانات امنیتی نظیر پسورد برای هر آلبوم تصویر برای جلوگیری از ورود کسانی که قرار نیست به یک سری آلبوم های به خصوص، و یک همینطور یک اسلایدشوساز بسیار ساده و راحت.

Photo Albumتصاویر با یک حرکت ساده کشیدن و انداختن Drag and Drop ذخیره می‌شوند و همینطور اگر دوست دارید خلاقیت به خرج دهید و تصاویر را ویرایش کنید، این اَپ فیلترها و تنظیمات خوبی برای انجام ویرایش بر روی تصاویر دارد. DropBox هم از درون خود اپلیکیشن برای ذخیره سازی ابری تصاویر پشتیبانی می‌شوند. (رایگان – صرفاً iOS)

Slidebox

این اپلیکیشن احتمالاً راحت‌ترین راه موجود برای سازماندهی تصاویر و مخصوصاً حذف آن‌هایی است که نیازی نداریم. احتمالاً اشتباه نیست اگر بگوییم صرفاً به چپ یا راست کشیدن یه شیئ برای انجام یک کار، در این مورد، سازماندهی کردن تصاویر، نگه داشتن یا حذف آن‌ها، بهترین روش ممکن است. این اَ دقیقاً از همین شیوه استفاده می‌کند.

Slideboxامکانات کاربردی و ساده این اپ شامل گذاشتن دو تصویر کنار هم و انتخاب بین یکی (برای وقتی که نمی‌دانید کدام تصویر را نگه دارید) هم می‌‌‎شود. اَپی با امکانات جامع نیست اما برای مدیریت و سازماندهی حجم عظیم تصاویر بدون تگ و نام‌ونشانی که تعداد مشابه‌های آن‌ها هم زیاد است، راهِ بسیار خوبی است.

Everalbum

اولین چیزی که راجع به این اَپ به ذهن خطور می‌کند اینست که تصاویر سرویس‌های اجتماعی مثل توییتر، اینستاگرام و فیسبوک را هم جمع‌آوری می‌کند (که ممکن است به طور مستقیم در خود اَپ گرفته باشید) به علاوه‌ی تصاویر خود گوشی.

EVERalbum

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.