خودرو تسلا ایکس ؛ امن ترین خودرو SUV جهان عرضه شد

0
خودرو تسلا ایکس ؛ امن ترین خودرو SUV جهان عرضه شد

تسلا به تازگی خودرو SUV جدید خود را معرفی نمود. این خودرو برفی یا الکتریکی میباشد و با لقب امن ترین SUV جهان پا به بازار گذاشته است. در حال حاضر ، تسلا مدل ایکس عرضه شده است و به دست اولین کسانی که آن را سفارش داده بودند تحویل داده شده است.

تسلا خودرو جدید خودر را ایکس نام گذاری کرده و همانطور که که گفتیم  یک SUV تمام الکتریکی میباشد. این خودرو ۱۳۰.۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده است که برای یک SUV الکتریکی رقم خیره کننده ای به نظر میرسد اما اینکه امن ترین SUV بازار خواهد بود کمی خریداران را به وسوسه خواهد انداخت. اما این خودرو با اینکه بسیار ایمن است اصلا خسته کننده نیست و عملکرد فوق العاده ای دارد.

تسلا مدل ایکس صفر تا صد را  در عرض ۴.۸ ثانیه طی میکند و میتواند تا بیش از ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد که برای یک SUV و آن هم الکتریکی بسیار خوب به نظر میرسد.

این سری از تحویل سفارشات به پایان رسیده و باقی کسانی که این خودرو را سفارش داده بودند باید برای دریافت خودرو خود تا سال نیمه دوم سال ۲۰۱۶ شکیبا باشند.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.