معرفی اپلیکیشن های مدیریت هزینه ها

0
معرفي اپليكيشن هاي مدیریت هزینه ها

حتما به این مسئله فکر کردید که پولهایتان را پس انداز کنید. چطور پس انداز کنید یا از کجا شروع کنید. چون پس انداز کردن آنقدر ها هم کار راحتی نیست و نیاز به  این دارید که بدانید چطور خرج و مخارجتان را کنترل کنید. میخواهیم چند اپلیکیشن مانی منیجمنت برای مدیریت پول ها و هزینه هایتان معرفی کنیم.

expensify

معرفی اپلیکیشن های مدیریت هزینه ها

اولین اپلیکیشن expensify نام دارد. یک اپلیکیشن بسیار جالب است  که میتوانید تمام خرج هایتان را داخل آن وارد کنید ، از رسید هایتان عکس و اسکن بگیرید و به شما کمک میکند که چگونه خرجتان را مدیریت کنید و کجا ها نیاز دارید که کمتر خرج کنید.

check

معرفی اپلیکیشن های مدیریت هزینه ها

دومین اپلیکیشن check نام دارد. این اپلیکیشن مختص کسانی است که بیشتر از کریدیت کارت یا کارت بانکی خود استفاده میکنند. با ورود حسابتان این اپلیکیشن به شما کمک میکند که چگونه از گردش مالیتان آگاهی داشته باشید. این اپلیکیشن بسیار کارآمد است برای زمانی که میخواهید پولی پرداخت کنید و یا طلبتان را از کسی بگیرید. شما با اپلیکیشن check میتوانید قبوضتان را هم پرداخت کنید.

daily budget

معرفی اپلیکیشن های مدیریت هزینه ها

و اما سومین نرم افزار daily budget نام دارد .  اپلیکیشن بسیار خوب برای مخارج روزنانه شما.وارد اپلیکیشن میشوید و بودجه یک هفته ی خود را داخل آن وارد میکنید. و بعد بوجه ی روزانه ی خود را وارد میکنید. و بعد با ورود مخارجتان میتوانید  از خرجتان آگاهی داشته باشید و این اپلیکیشن با اعلان های مختلف به شما میگوید که چقدر بیشتر از هزینه و بودجه ی روزانه خود خرج کردید.

جمع بندی

این اپلیکیشن ها بسیار کارآمد هستند برای کسانی که دوست دارد بر روی خرج خود کنترل داشته باشند.و اگر از متودی که داخل این اپلیکیشن ها استفاده شده پیروی کنید ، مطمعا باشید که به شکل محسوسی بر روی خرج و مخارج شما تاثیر خواهد گذاشت. شما میتوانید هر سه این اپلیکیشن را به صورت رایگان بر روی گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید. و. از پس اندازتان در آخر هفته لذت ببرید!


بحث پیرامون این موضوع : انجمن اپلیکیشن | بحث و بررسی

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.