وزیر ارتباطات گفت تلگرام فیلتر نخواهد شد

0
تلگرام فیلتر می شود ؟

در اخبار گذشته اعلام شد که تلگرام به زودی فیلتر خواهد شد اما با این وجود وزیر ارتباطات اعلام کرد این اتفاق نخواهد افتاد. وزیر ارتباطات کشور ، محمود واعظی به تازگی در پاسخ به شایعات مربوط به طرح فیلترینگ تلگرام اعلام کرد که برنامه فیلترینگ تلگرام در دستور کار قرار ندارد.

تلگرام فیلتر نخواهد شد !

چندی قبل شایعات منتشر شدند که تلگرام به زودی فیلتر خواهد شد و سازمان های مرتبط با آن در حال کار برروی این موضوع هستند اما در حال حاضر و پس از گذشت زمانی چند روزه وزیر ارتباطات در مورد مطالب منتشر شده در فضای مجازی در این رابطه واکنش نشان داد.

محمود واعظی در مراسم ختم پدر فرمانده نیروی انتظامی حاضر شده بودند و پس از آن و در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران حاضر شدند. وی در این رابطه توضیحاتی داد و در جواب به سوال ، آیا امضا شدن نامه ای برای فیلتر شدن تلگرام از سوی شما صحت دارد ، گفت :

چنین چیزی صحت ندارد و من چنین نامه ای را امضا نکرده ام.

او در این باره ادامه دارد :
تصمیم برای فیلتر کردن تلگرام نداریم اما فیلترینگ هوشمند ادامه میابد.

در هفته گذشته اطلاعات زیادی در مورد فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام در دنیای اینترنت منتشر شد اما با اظهارات وزیر ارتباطات این اتفاق نخواهد افتاد . با این وجود بازار تبلیغات در تلگرام افزایش خواهد یافت. نظر شما در مورد فیلترینگ شبکه اجتماعی تلگرام چی هست ؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.