توقف فروش اینترنت نامحدود ۱۲۸ مخابرات / ارائه سرویس نامحدود ۴ مگابایتی

0

مدت ها است که آن دسته از کاربرانی که مصرف حجم اینترنت زیادی دارند، به خاطر کم کردن هزینه های خود با سرعت های بسیار پایین سرویس های نامحدود شرکت مخابرات سر می کنند و مجبورند تا برای دریافت فایل های مورد نیازشان شبانه روز سیستم خود را روشن بگذارند.یکی از معروف ترین این طرح ها سرویس ۱۲۸ کیلوبایتی نامحدود شرکت مخابرات بود که با وجود سرعت بسیار پایین، به خاطر هزینه پایین آن، پیشنهاد مناسبی برای کاربران پر مصرف به شمار می رفت.اما اگر خوب به جمله قبل توجه کنید افعال زمان گذشته را مشاهده می کنید، یعنی دیگر از این سرویس خبری نخواهد بود، چون شرکت مخابرات استان تهران از توقف فروش سرویس اینترنت نامحدود با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه در این استان خبر داد.

اما بعد از منتشر شدن خبر اتمام فروش سرویس اینترنت نامحدود شرکت مخابرات تهران با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه، این شرکت از واگذاری سرویس اینترنت نامحدود با سرعت های ۱ ، ۲ و ۴ مگابیت به متقاضیان جدید خبر داد.
گفتنی است سرویس اینترنت نامحدود به دوصورت پیش پرداخت (Pre Paid) و پس پرداخت (Post Paid) به متقاضیان جدید قابل ارائه است.همچنین در این طرح جدید اعلام شده که واگذاری در حالت پیش پرداخت بصورت ۳ ماهه و پس پرداخت بصورت ۱۲ ماهه است.
سایر تعرفه های سرویس اینترنت نامحدود مخابرات در جدول زیر آمده است:

اینترنت 128 کیلوبایتی مخابرات2

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.