نگاهی به بی ام دبلیو ام ۲ کوپه نسخه ی ۲۰۱۶

0
نگاهی به بی ام دبلیو ام 2 کوپه نسخه ی 2016

سری ام از خودرو های بی ام دبیلو نسخه های متفاوتی داشت. یکی از این مدل های بی ام دبلیو ، ام ۲ کوپه است که به تازگی مشخصات سری ۲۰۱۶ این خوردو مشخص شد . این خودرو در نسخه ی جدید به موتور ۳ لیتری شش سیلندر مجهز شده که از تکلنولوژی M TwinPower Turbo  استفاده میکند. در ادامه به داشته های این نسخه میپردازیم.

ام ۲ کوپه جدید میتواند ۳۷۰ اسب بخار قدرت تولید کند. بر اساس اطلاعات موجود این خودرو میتواند صفر تا صد را تنها در زمان ۴.۳ طی کند. ام ۲ کوپه در نسخه ی ۲۰۱۶ توانایی های خوبی دارد ، نهایت سرعت این نسخه به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

نگاهی به بی ام دبلیو ام 2 کوپه نسخه ی 2016این بی ام دبلیو همان انتظارات همیشگی را بر آورده کرده است و حسی همانند هماتایان کهنه کار خود القا میکنند. میتوان گفت که بی ام دبلیو ۲۰۰۲ یک محصول کامل از این شرکت بود . آیرودینامیک خوب،چابکی استثنایی و کنترل بهینه ی ماشین. و حالا این بی ام دیبو ام ۲ است که میتواند جبران سال های بعد از ۲۰۰۲ را بکند. چرا که همانند آن روز های چابک است. ام ۲ کوپه در نسخه ی ۲۰۱۶ موتور شش سیلندر با کارایی بالا دارد و قدرت عظیمی را به چرخ های عقب انتقال میدهد. این سری بسیار وزن کم کرده و به نظر میرسد که آلومینیموم موفق بوده است. ام ۲ جدید طراحی بسیار شیک و اسپورتی دارد . در یک کلام ، بی ام دبلیو ام کوپه ۲۰۱۶ تمام فاکتور های لازم برای لذت بردن از رانندگی را داراست.

نگاهی به بی ام دبلیو ام 2 کوپه نسخه ی 2016این خوردو در نسخه ی جدید با طیف وسیعی از ارتقا های آمده است. چرخ های ۱۹ اینچی و خطوط بسیار زیبا در دور تا دور خودرو که جدا از انتقال حس خشونت با کنترل باد بر کارایی آن افزوده است.

نگاهی به بی ام دبلیو ام 2 کوپه نسخه ی 2016شما میتوانید برای یافتن تصاویر و جزئیات این خبر به منبع آن مراجعه کنید.

نگاهی به بی ام دبلیو ام 2 کوپه نسخه ی 2016برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : BMW

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.