سوپر اسپرت R1 RS برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

0
سوپر اسپرت R1 RS برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

Sin R1 RS یک خودروی سوپر اسپرت است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت به نمایش درآمده است و در حال حاضر چند عکس از نسخه ی نهایی تولیدی این خودرو نشان داده شده است.

سوپر اسپرت R1 RS برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

سوپر اسپرت R1 RS برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت

Sin R1 RS جدید موتوری دارد که از ویژگی GM LS  بهره میبرد . که با این نوع موتور طیف وسیعی از گزینه های مختلف قدرت برای این خودرو موجود میشود. که شامل LS3 با ۴۳۰ اسب بخار، LS7 با ۵۳۰ اسب بخار و همچنین LS9 با ۶۵۰ اسب بخار میشود.

Sin Cars بریتانیایی اولین اتوموبیل از مدل جدید خود را به زودی ارائه خواهد کرد. که تولید این خودرو به احتمال زیاد در تابستان این سال شروع خواهد شد. این خودرو شامل بسیاری از امکانات جدید است که به آن اضافه شده و از تمرکز و توجه به مشتریان به دست آمده است. یک سری امکانات ایمنی و آسایش مانند ABS ، کنترل کشش در سر پیچ ها و حرکات مارپیچ، ماژول قدرت ، تهویه مطبوع ، طراحی داخلی جدید از جمله فرمان جدید چرخ با توابع یکپارچه ،کنسول جدید با دکمه های مرکزی سفارشی ساخته شده ، بال عقب کنترل هوا ، سیستم اگزوز جدید و… میشود.

Sin R1 RS دارای یک بدنه فیبر کربنی است و به لطف سبک شدن این خودرو میتواند ۰ تا صد را در ۳.۵ ثانیه طی کند. و میتواند به نهایت سرعتی بیش از ۳۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

قیمتی که این شرکت برای این خودرو در زمان عرضه در نظر گرفته است انتظار میرود هزینه ای بین ۶۰.۰۰۰ دلار تا ۷۲.۰۰۰ دلار داشته باشد.جزئیات بیشتر و دقیق تر درمورد قیمت رسمی در زمان نزیک به راه اندازی در دسترس خواهد بود.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.