اولین ماشین‌های اداری چند منظوره A3 سامسونگ وارد ایران می شوند

0
ماشین‌های اداری چند منظوره A3

اولین ماشین‌های اداری چند منظوره A3 سامسونگ وارد ایران می شوند: شرکت سامسونگ طی سمیناری با حضور مدیران ارشد شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی از جمله استانداری، مدیران آموزش و پرورش، سازمان پتروشیمی،سازمان برق منطقه‌ای، بانک‌ها و دیگر سازمان‌های خصوصی در شهر شیراز از ماشین‌های اداری A3 به‌عنوان یکی از جدیدترین محصولات این شرکت، رونمایی کرد،. شرکت سامسونگ که جدیدا حوزه های فعالیتی خود را در زمینه معرفی و ارائه ی راهکارهای جدید به ارگان ها ، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ گسترده کرد، قصد دارد، گام‌های مؤثری با بهره گیری از تکنولوژی‌ها و فناوری های جدید در ایجاد فضا ی کاری پویا، منسجم و امن بردارد، که در نهایت این امر به بهینه‌سازی وقت و هزینه های سازمانی و انرژی با خروجی کار بهتر می‌انجامد.

ماشین‌های اداری چند منظوره A3

ماشین‌های اداری چند منظوره A3 سامسونگ 

این ماشین های اداری A3 در ۵ مدل رومیزی  وایستاده ، سیاه‌وسفید و رنگی و با قابلیت چاپ ۲۰ تا ۴۰ صفحه کاغذ در هر دقیقه عرضه شده‌اند که کارایی بیشتری با نمونه های مشابه در بازار دارند. استفاده از پردازشگر دو هسته‌ای با فرکانس پردازشی یک گیگاهرتز و رزولوشن بالاتر،توانسته است  سرعت پردازش اطلاعات را تا ۱.۵ برابر افزایش داده و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا بدون بروز هیچ‌ مشکلی، اسناد بیشتری را در مدت زمان کمتری چاپ یا اسکن کنند. قابلیت Eco Driver در این ماشین‌های اداری چند منظوره A3 باعث کاهش ۲۰ درصدی مصرف تونر ، کاغذ شده و درنهایت منجر به کاهش چشم گیر هزینه تمام شده چاپ می‌شود. علاوه بر این در این ماشین‌های اداری چند منظوره A3 با کاهش میزان انتشار گاز CO2 تا ۷۳ درصد باعث سازگاری بیشتری با محیط زیست شده و انرژی کمتری نسبت به نمونه های مشابه در بازار مصرف می کند.

ماشین‌های اداری چند منظوره A3
این ماشین‌های اداری چند منظوره A3 امکان حذف تعداد زیادی از چاپگرهای موجود در بازار و جایگزین شدن آن ها  با برخی از این ماشین‌ ها وجود دارد ، در ماشین‌های اداری چند منظوره A3 امکان گزارش‌گیری هفتگی و ماهانه برای کاربران  را فراهم می کند. 

 

منبع: اخبار فناوری – روابط عمومی سامسونگ

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.