سوبارو BRZ سال ۲۰۱۶ قیمت کمتری خواهد داشت

0
سوبارو BRZ سال 2016 قیمت کمتری خواهد داشت

پیش از این، در ماه مه اعلام شده بود که خودروی Scion FR-S برای نسخه ی جدید خود در سال ۲۰۱۶ با حدود ۴۰۰ دلار کاهش قیمت رو به رو خواهد شد. و با ارائه ی این موضوعات ، میتوان متوجه شد که سوبارو BRZ جدید هم به همان میزان کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد. با این گفته ها ، سوبارو جدید سال ۲۰۱۶ قیمت کمتر با امکانات بیشتر را ارئه کرد.

سوبارو  BRZ سال ۲۰۱۶ قیمت کمتری خواهد داشت

اما کاهش قیمت این خودرو دقیقا ذکر شده است. این خودرو کاهش قیمت ۳۰۰ دلاری دلچسبی را تجربه میکند که به شکل قابل توجهی رقابتی عرضه شده و میتوانند با این قیمت فروش بسیار خوبی را رقم بزند.از امکانات جدیدی که به BRZ  ۲۰۱۶ اضافه شده است میتوان به تغییرات داخلی آن اشاره کرد ، چرا که این خودرو کاربر پسند تر شده و برای آینکار صفحه نمایش آن برای انجام کار های چند رسانه ای از اندازه ی ۶.۱ اینچ به ۶.۲ اینچ ارتقا پیدا کرده است. این سیستم هنوز هم رادیو های AM/FM/HD را پشتیبانی میکند و همچنین قابلیت اتصال به رادیو ماهواره ای و بلوتوث را دارد.

یک سیستم جدید هم برای همکاری با گوشی های هوشمند در آن طرح ریزی شده که شامل سیستم های  Aha ، Pandora ،  iHeartRadio و همچنین پشتیبانی از اپ های دیگر میشود. در حال حاضر در نسخه ی جدید آن دوربین عقب برای نسخه ی استاندارد هم قرار داده شده است. ارزان ترین خودرو BRZ هم اکنون ۲۵.۳۹۵ دلار است که در نسخه ی لیمیتد به ۲۷.۳۹۵ دلار افزایش پیدا میکند.  در بخش قیمت گذاری این خودرو ، سوبارو بسیار دست و دلباز بوده و حتی نسخه ی گران قیمت تر سال ۲۰۱۶ حدود ۹۱ دلار ارزان تر از نسخه ی استاندارد کنونی ارزان تر  است!

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.